Откачалки ООД
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Откачалки ООД

Бъди епичен (: (: (:
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 The Lord Of The Rings

Go down 
+4
^_LorD_Of_The_RingS_^
Comalies
Midnight sun
Аragorn_Elesar
8 posters
АвторСъобщение
Аragorn_Elesar
Недоузрял лимон
Аragorn_Elesar


Брой мнения : 361
Age : 33
Localisation : Soul Society
Registration date : 06.03.2007

The Lord Of The Rings Empty
ПисанеЗаглавие: The Lord Of The Rings   The Lord Of The Rings Icon_minitimeПон Мар 12, 2007 4:26 pm

Абе, уж сме във форум за Властелинът, пък никъде не видях тема за филмите. Вие какво мислите за тях?
Според мен са ВЪРХОВНИ! Направо нямам думи! Всичко е направено ПЕРФЕКТНО! Актьорите бяха добре подбрани! Режисьорът се справи ОТЛИЧНО! Музиката беше НЕВЕРОЯТНА! Тея филми бих ги гледала още мнооооооого пъти! Обожавам ги е слабо казано
Върнете се в началото Go down
Midnight sun
Skyforger



Брой мнения : 1043
Age : 33
Localisation : Miklagaard
Registration date : 09.02.2007

The Lord Of The Rings Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Lord Of The Rings   The Lord Of The Rings Icon_minitimeВто Мар 13, 2007 2:54 pm

Тука май всички ги обичаме Very Happy усещам колко отговора ще се натрупат в тая тема. Ма няма лошо lol! И аз съм върл фен на филмите kitarka а музиката рулз!

П.П: Някой да е гледал екстендед-версиите? Много са яки i_rock
Върнете се в началото Go down
https://imladris.niceboard.com
Comalies
Canto del Cuore
Comalies


Брой мнения : 134
Age : 30
Localisation : Самият Ръб на Нощта
Registration date : 10.02.2007

The Lord Of The Rings Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Lord Of The Rings   The Lord Of The Rings Icon_minitimeСря Мар 14, 2007 1:09 pm

Ееееееее, това е любимият ми филм Very Happy
Просто кърти отвсякъде ! И трите части са страхотни!
А за музиката нямам думи просто!
Върнете се в началото Go down
^_LorD_Of_The_RingS_^

^_LorD_Of_The_RingS_^


Брой мнения : 18
Registration date : 27.02.2007

The Lord Of The Rings Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Lord Of The Rings   The Lord Of The Rings Icon_minitimeЧет Мар 15, 2007 8:20 pm

Aз пък първо гледах филмите и после четох книгите(срам). Ама щях ли да прочета книгите, ако не бяха ми харесали филмите????
Върнете се в началото Go down
Фъстъ4ко

Фъстъ4ко


Брой мнения : 46
Age : 30
Localisation : Seattle
Registration date : 16.02.2007

The Lord Of The Rings Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Lord Of The Rings   The Lord Of The Rings Icon_minitimeСря Апр 11, 2007 11:11 am

Много як филм!!! Властелинът руууулз! Велик филм,ама книгата е още по-велика! Актьорите,играта им,ефектите,музиката..всичко е...просто разбиващо!!
Върнете се в началото Go down
ROCK-ELF
†Absolution†
ROCK-ELF


Брой мнения : 95
Age : 32
Localisation : Cydonia,Mars
Registration date : 09.02.2007

The Lord Of The Rings Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Lord Of The Rings   The Lord Of The Rings Icon_minitimeЧет Апр 12, 2007 11:12 pm

Това ми е любимия филм.....Точно този филм ме промени...с него израстнах!Бях 9-годишно бебе,когато го гледах за първи път....
Върнете се в началото Go down
http://museuniverse.forumer.com
Nazgul

Nazgul


Брой мнения : 28
Age : 31
Registration date : 11.06.2007

The Lord Of The Rings Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Lord Of The Rings   The Lord Of The Rings Icon_minitimeВто Юни 26, 2007 11:35 pm

Най-много ми харесва сцената с планината,в която Арагорн,Гимли и Леголас отиват,за да призоват мъртвите.Велика е!Също и блатото на мъртвите.Изобщо великолепни филми-MY PRECIOUS! Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
http://www.bemetal.piczo.com
Open Your Eyes
спящата шматка
Open Your Eyes


Брой мнения : 650
Registration date : 01.05.2007

The Lord Of The Rings Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Lord Of The Rings   The Lord Of The Rings Icon_minitimeВто Окт 23, 2007 7:03 pm

Филмите са мноу яки..
ако до 1седмица няма интерес към темата се локва..Ако някой иска да я ънлокна ми драсва ЛС.
Върнете се в началото Go down
Аragorn_Elesar
Недоузрял лимон
Аragorn_Elesar


Брой мнения : 361
Age : 33
Localisation : Soul Society
Registration date : 06.03.2007

The Lord Of The Rings Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Lord Of The Rings   The Lord Of The Rings Icon_minitimeВто Окт 23, 2007 8:40 pm

Срамота, егати фенвете сме! Я да се раздвижим малко! Нещо да направим с тая темичка, че не искам да я локват Sad ! Айде всеки да каже най-комичния момент от филмите: примерно моят е в третата част - битката при Пеленорските поля, когато Гимли и Леголас се състезават кой ще убие повече брагове и Леголас поваля един земеслон точно пред Гимли... Гимли го гледа кофти и "Т'ва се брои за едно!"
хаха..мхм..ако не се разпишете ше я локна..Ама ако после някой прояви интерес едно ЛС и отново си инате темичката santa
~Хриси
Върнете се в началото Go down
Midnight sun
Skyforger



Брой мнения : 1043
Age : 33
Localisation : Miklagaard
Registration date : 09.02.2007

The Lord Of The Rings Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Lord Of The Rings   The Lord Of The Rings Icon_minitimeСря Окт 24, 2007 11:50 am

Моят любим момент е онова с надпиването в Едорас........ lol! "Нали ви казах, че няма да издържи...."...божеее, как съм се хилила, не е истина!
Върнете се в началото Go down
https://imladris.niceboard.com
Аragorn_Elesar
Недоузрял лимон
Аragorn_Elesar


Брой мнения : 361
Age : 33
Localisation : Soul Society
Registration date : 06.03.2007

The Lord Of The Rings Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Lord Of The Rings   The Lord Of The Rings Icon_minitimeСря Окт 24, 2007 6:47 pm

Пффф сетихсе за още един момент: битката в Шлемово усое: Гимли и Арагорн са отстрани на главната порта и Гимли поглежда разстоянието, което трябва да прескочи и вика :"Хвърли ме!" Ари го гледа учудено и Гумли:"Хвърли ме де! НЯма да мога да го прескоча" и след няколко секунди: " Чакай! Чакай! Нито дума на елфа!"
.... Аз с напиването и аз се хилих много! Битови алкохолици! Много ме радват lol! lol! lol!
Върнете се в началото Go down
Midnight sun
Skyforger



Брой мнения : 1043
Age : 33
Localisation : Miklagaard
Registration date : 09.02.2007

The Lord Of The Rings Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Lord Of The Rings   The Lord Of The Rings Icon_minitimeСря Окт 24, 2007 7:04 pm

"А сега, господарю Елф, ще изпиташ гостоприемството на джуджетата! Ревящи огньове, ечемичено пиво и червено месо по скарите!!!"...а Леголас гледа като теле в железница.... lol!

Хъ-хъ...тва Елесарчето го е виждало, нооо......светът не бива да бъде лишаван от изтрещялки, а вие сами си решете кого виждате Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
https://imladris.niceboard.com
Open Your Eyes
спящата шматка
Open Your Eyes


Брой мнения : 650
Registration date : 01.05.2007

The Lord Of The Rings Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Lord Of The Rings   The Lord Of The Rings Icon_minitimeПон Ное 05, 2007 2:47 pm

Ако до две седмици никой не пише..се локва..ако някой иска да си я върне..ЛС.
Върнете се в началото Go down
ROCK-ELF
†Absolution†
ROCK-ELF


Брой мнения : 95
Age : 32
Localisation : Cydonia,Mars
Registration date : 09.02.2007

The Lord Of The Rings Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Lord Of The Rings   The Lord Of The Rings Icon_minitimeВто Ное 18, 2008 12:15 am

Май любим фиииилм i_rock
Любимата ми сцена е на края на филма, когато коронясват Арагорн. И като почва да пее има един момент, в който падат разни бели листа. Жестоко е.
Върнете се в началото Go down
http://museuniverse.forumer.com
Sponsored content





The Lord Of The Rings Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Lord Of The Rings   The Lord Of The Rings Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
The Lord Of The Rings
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Откачалки ООД :: Екрани.... :: Големият екран-
Идете на: