Откачалки ООД
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Откачалки ООД

Бъди епичен (: (: (:
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Саундтраци

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Midnight sun
Skyforger



Брой мнения : 1043
Age : 33
Localisation : Miklagaard
Registration date : 09.02.2007

Саундтраци Empty
ПисанеЗаглавие: Саундтраци   Саундтраци Icon_minitimeПон Фев 26, 2007 2:02 pm

Не знам защо, обаче обръщам прекалено голямо внимание на саундтраците. И предлагам тука да си съберем нещо като списък на филмите с най-яки саундтраци. Според нашите юзъри. Почвам аз:

Resident Evil (първа част само - Менсън евър!!!)
Lord Of The Rings
XXX (независимо колко тъп го намирам тоя филм....еми че той ЗАПОЧВА с Рамщайн!!!)
Kingdom of Heaven
Star Wars (култов просто)
Cool Runnings lol!
Schindler's List

ако се сетя други, ще правя едит, че сега мозъчето ми е изтощено след часа по химия на немски Shocked Shocked Shocked чакам вас Wink
Върнете се в началото Go down
https://imladris.niceboard.com
Сатиен

Сатиен


Брой мнения : 11
Registration date : 14.02.2007

Саундтраци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Саундтраци   Саундтраци Icon_minitimeПон Фев 26, 2007 2:34 pm

Обожавам филмова музика. Най обичам да си пусна музиката от "Хари Потър" или "Властелина на Пръстените" да свири, хем не ми ангажира вниманието с някакъв текст, хем ми действа отпускащо. Много обичам и песните с текст към филми. Целият саундтрак на "Нощна стража" ("Ночной дозор") е страхотен, особено едноименната песен на Уматурман и последвалата към втория филм "Ночной дозор" на Слот. Музиката от "Ван Хелзинг" и от "Дракула" също е страхотна, от втория особено песента на Annie Lennox "Love Song For a Vampire". Саундтракът към "Х-мен" наистина носи атмосферата на филма и е много готин. Very Happy А в този на "Дракула 2000" за първи път чух Linkin Park. Най-хубавото от "Жената котка" бяха песните, както и "Everything Burns" на Анастейша и Бен Мууди към "Фантастичната четворка". "May It Be" на Enya и "Into The West" на Annie Lennox са едни от най-невероятните песни въобще, които знам. Мдамм, май мога да продължа така с векове. Very Happy
Върнете се в началото Go down
Open Your Eyes
спящата шматка
Open Your Eyes


Брой мнения : 650
Registration date : 01.05.2007

Саундтраци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Саундтраци   Саундтраци Icon_minitimeПон Ное 05, 2007 2:38 pm

Тцтцтц...никаква активност.Ако някой иска темата да ми пише ЛС.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Саундтраци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Саундтраци   Саундтраци Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Саундтраци
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Откачалки ООД :: Екрани.... :: Големият екран-
Идете на: