Откачалки ООД
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Откачалки ООД

Бъди епичен (: (: (:
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Midnight sun

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Midnight sun
Skyforger



Брой мнения : 1043
Age : 33
Localisation : Miklagaard
Registration date : 09.02.2007

Midnight sun Empty
ПисанеЗаглавие: Midnight sun   Midnight sun Icon_minitimeНед Ное 16, 2008 3:50 pm

XD нова тема
съвестно си изтрих старата, така че никой няя ми се кара Very Happy

Информация за който не ме познава ... (хо-хо, мислите си вие, че съм ви като отворена книга, ама нищо не знаете *размахва кремоната*)

Ден, понастоящем на 17, от Варна, 11ти клас в Първа, с немски, метър и шейсет съм Laughing Laughing за кеф на зайците, на които им е трудно да ме видят отгоре ... Laughing
Обичам немския език и се интересувам от тамошната история и културно наследство. Имам намерение да следвам там и понастоящем се измъчвам с курса за Test DaF (един от сертификатите, удостоверяващ владеене на немски на ниво С1). Още не знам точно къде, но искам да следвам скандинавистика - това е другата ми слабост, скандинавска история, езици, културно наследство, алкохол, музика ....
Обичам тежък метъл, но не отписвам по-леките неща, с които съм 'проходила', все още ме радват (; Харесвам класически (и не чак толкова класически) хард рок, средновековна музика, ембиънт и други електро-тъпотии .... от едната страна на медала, разбира се; слушам си с не по-малко кеф блек и дет брутализми. И всичко помежду изброените..хуу де, почти всичко. Не харесвам пънк, пънк-рок, пънк-поп и квото и да е, свързано с пънк (Дарктроун са изключение ... винаги Laughing ), макар че напоследък заслушах и някви кораджийници..там, Машийн Хед, Килсуич Ингейдж, Суорн Енъми (тия най-малко). Според странични наблюдатели любимата ми група било Нордър :О няя споря, не съм мислила по въпроса ...
Обичам да чета каквото ми хване ръка, в момента съм на Колелото на Времето...остават ми още три тома Very Happy
Обичам волейбол, готвене и ВОДКА xD

И ме мързи да пиша повече angel
Върнете се в началото Go down
https://imladris.niceboard.com
Mortisha
Seventh sense
Mortisha


Брой мнения : 438
Age : 31
Localisation : Mushmuland
Registration date : 26.07.2008

Midnight sun Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Midnight sun   Midnight sun Icon_minitimeНед Ное 16, 2008 3:57 pm

Мммдеен? Laughing Laughing
Мкак си?
Готвила ли си леща?
Кога за първи път отиде сама в магазина?
Коя песен слушаш сега?
Върнете се в началото Go down
Open Your Eyes
спящата шматка
Open Your Eyes


Брой мнения : 650
Registration date : 01.05.2007

Midnight sun Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Midnight sun   Midnight sun Icon_minitimeНед Ное 16, 2008 6:22 pm

какво обичаш да готвиш освен рибената чорба? Laughing
Върнете се в началото Go down
Starchild
Jukkis
Starchild


Брой мнения : 521
Localisation : Юпитер
Registration date : 15.10.2007

Midnight sun Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Midnight sun   Midnight sun Icon_minitimeНед Ное 16, 2008 7:38 pm

Дъще Юкисова прекрасна... Laughing

---
Гризеш ли си ноктите?
А любима марка бира?
Басисти обичаш ли? wasntme

Е как няма Нордър да са ти любимата група, нали баща ти свири там Smile)
И Уинтърсън наред с тях xD
Върнете се в началото Go down
http://www.last.fm/user/heavyrock/
Midnight sun
Skyforger



Брой мнения : 1043
Age : 33
Localisation : Miklagaard
Registration date : 09.02.2007

Midnight sun Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Midnight sun   Midnight sun Icon_minitimeНед Ное 16, 2008 8:21 pm

@Ади
-бях много малка...сигурно съм била някво 5 или 6 годишно :О
-леща не съм... ама и не обичам леща
-Ensiferum - Blood Is The Price Of Glory Very Happy

@Хрис
-с рибената чорба няям опит все още ... обичам да правя таратор, млечна салата, лазаня, омлети, гъби с масло и синьо сирене, спагети помодоро, талиателе с рандъм сос ...:Д

@Юкис
-не си гриза ноктите О.о
-Бирата е Бекс, Гамбринус или австрийски Кайзер..ако толко няма кво, се прежалвам да изпия и по една Каменица.
-басисти мноууу обичам :Д *размахва кремоната* :Д
Върнете се в началото Go down
https://imladris.niceboard.com
Midnight sun
Skyforger



Брой мнения : 1043
Age : 33
Localisation : Miklagaard
Registration date : 09.02.2007

Midnight sun Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Midnight sun   Midnight sun Icon_minitimeВто Дек 06, 2011 1:11 am

Update.

Не обичам партита. Не обичам купони. Не обичам евтин алкохол, вонящ на метил през две стаи.
Обичам котки, щото са пухкави, меки, и злобни, и ми спят на коленете. И ме успокояват. Понякога си говоря с тях. Павел вика, че ставали само за ритане, ама аз ритам само кучета. Иначе ме хапят. А Павел е гълъб, тъй че да мълчи (:
Не обичам София, много е гадна.
Обичах да се разправям с разни идиоти за разни неща. Сега ми е по- кеф да им гледам сеира.
Не обичам градския транспорт, всъщност, ако трябва да съм честна, МРАЗЯ градския транспорт. Клаустрофобията ми ме съсипва, напълни ли се 280, което ще рече винаги.
Обичам да си говоря сама - стар навик да говоря с онзи, който би ме разбрал. Евентуално, щото вече понякога сама не се разбирам.
Мисля на английски и на немски. Крийпи scratch
Не ме притеснява фактът, че най-добрият ми приятел е в Германия, по-скоро ме притеснява това, че така няма как да пием бира заедно.
А, вече не пия Бекс, щот го развалиха. Сега сме на малък Хайнекен, а ако няма се прежалвам и пия Туборг. Изключение в "Делфинчето", там наливна Болярка половин литър. И ми пускат Аморфис I love you
Викам на печената царевица "конски зъб", само че ако продължа да я ям, конят ще има повече зъби от мене.

Не знам какво ми се прави, просто изтъпявам, издивявам and what not.


Ask away Very Happy ROFL Laughing
Върнете се в началото Go down
https://imladris.niceboard.com
Sponsored content





Midnight sun Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Midnight sun   Midnight sun Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Midnight sun
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Откачалки ООД :: По широкият свят :: Кой кой е в Лудницата-
Идете на: