Откачалки ООД
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Откачалки ООД

Бъди епичен (: (: (:
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Размисли и страсти на откачалката (muhaha)

Go down 
АвторСъобщение
elfSi

elfSi


Брой мнения : 11
Age : 28
Registration date : 28.10.2008

Размисли и страсти на откачалката (muhaha) Empty
ПисанеЗаглавие: Размисли и страсти на откачалката (muhaha)   Размисли и страсти на откачалката (muhaha) Icon_minitimeСря Окт 29, 2008 10:15 pm

хъхъ
Айде,почвам от днеска..
Дигнах се рано..8..В 9 си седя аз сънена,пуша в кухнята и ми звъни една фр да отивам у тях (бяхме се уговорили от вчера,ама..).В крайна сметка се вдигнах от дивана и реших да се изкъпя lol Къпя се аз и по едно време ми изгасва крушката в банята.Стана ми супер яко,изкочиха ми ангелчетата направо..Помислих,че духът от кунята нещо ми прави номера,ама ой само вечер се вясва Rolling Eyes После се оказа,че тея от ЕОН продължават да си правят гавра с мене и с тока..Тъй,след много премеждия и минаване през магазина,се дотътрих у Цеца (приятелкатЪ) и се оказа,че и една друга е дошла..Чакахме третото момиче и междувременно се осуквахме на Туистъра ;D Голямо осукване,голямо чудо,накрая се предадох..Бях разкрачена до край и от мен искаха да си сложа ръцете под задника на Цеца,която беше още по-усукана и от мен ;D След това се обади едно друго момиче,каза че въпросната,дето я чакахме да дойде,й е звъняла 150 пъти,понеже не знаеше къде живее Цеца ;д Та отидохме ние да я посрещнем на спирката,после..После направихме един огромен обяд в 11 и нещо ;D Следва туткане..После осъзнахме,че трябва да сме в даскало в 12 и половина,щото имаме нулев час ;д Ама нещо не се получи,щото си обувахме маратонките в 12:25 ;д Та като отидохме на даскало,беше към 1 без 10..Отидохме сина площадката,допълнихме си купчинката (;д) и ни се обадиха 2 пъти да отиваме в нулевия час,ама ги отрязахме ;д
Последва един нормален (смея да кажа дори як) ден в даскало.
Първи час-трудово ;д Лигня до краен предел ;д Господинът има едно дървено чукче,с което блъска по бюрото,за да млъкнем.Добре,ама ние като сме на първия чин,точно пред него,на нас тъпанчетата ни стават на нищоо Laughing Два-три пъти му задигнахме чука и той ни изгледа на кръв,при което аз изпадах в смешна истерия ;д После в часа правих тъпи физиономии на господина и сама им се смеех ;д
А във физиката ни беше забавноо..Изпита Викито и беше голяяямо подсказване,не е иостина направо ;д Викито изкара 5,благодарение на общите ни усилия ;д Доволни сме ;д
В математиката..Някакви задачки,леееко ги схванах ;д Изкара ме 2 пъти на дъската,единия път си реших задачката и си седнах доволна,втория нещо не схванах и тя ми обяснява половин час на дъската..След това обяснение,се направих че съм схванала всичко и казаха,че остава 1 минута до края на часа ;д
В голямото си отидохме на площадката..Добре,ама по едно време Люсито загря,че си е изгубила запалката някъде и се връщахме към даскало да я търсим..И тогава ни среща господина по информатика..Гледа ни,че търсим нещо по земята и вика "Момиченца,нещо изгубихте ли?" и в същия момент се задва олигофренчето Виктор от клса..И той казва "Какво изгубихте?Да ви помогна да го намерите?" Излъгахме господина,че са някакви стотинки и го отрязахме,Виктор също.Отидохме по-надолу,някъде на кришно и си намерихме перфектно местенце Very Happy Голяма мизерийка,ама много сладичко ;D Седяхме там,дрънкахме си глупости,слушахме някакви тъпи чалги (кфо да се прай,трая ги,не ми се ходи сама някъде да пуша ;д)..По едно време осъзнаваме,че часът започва след 1 минута..Тичкаме си ние към даскало,изоставяме си хубавото място..Влизаме в час няколко минутки по-късно и какво-правят контролно! Laughing Сядаме си там,смърдим отвратително много.Денито и Стелито ме изгледаха с погледа "Ау,че си зле",ще кажеш,че са техните дробове,нали разбираш.Правя аз контролното..В началото съвсем се шашнах,ама после се осетих,че е лесно ;D С Викито си сверихме отговорите,естествено ;д
След това имахме Английски..Лигавих се,много,и набарах телефона на Наташа ;д Целия час изпращах някакви снимки на Викито ;д
А в междучасието ни съобщиха,че ще правим контролно по биология :О Паника,зубрене,паника..Дойде госпожата и каза,че контролно ще има само за Викито и един други тъпаци..Там писахме някви глупости..Ала-бала.
И би прекрасния звънец! Very Happy Отидохме си,радвахме се.
Ама вие не се радвате(ако някой изобщо го чете де),понеже ще пиша още ;д
Та,вървим към спирката,виждахме автобус,казвам на Цеца,че не ми се бяга и все пак бягах де ;д Хванахме го и оня тъпак от вчера беше там >< Слиза на моята спирка и ме гледа като прошляк о,о Къв му е проблема,не мога да разбера о,о
Прибрах се,полигавих се на Васунчу (котаракЪ)..Поле баща ми се обади на един приятели,дето са в Украйна.150 часа му слушах разваления руски ;д Говори,говори,чувам как някои думи си ги измисля и се убедих,че моя руски е добър ;д
После седнах на компа и почнах да ви пиша романи тука ;д
Не си вадете изводи,че съм лигава,просто денят беше лигавичък,и то много ;д
Върнете се в началото Go down
elfSi

elfSi


Брой мнения : 11
Age : 28
Registration date : 28.10.2008

Размисли и страсти на откачалката (muhaha) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Размисли и страсти на откачалката (muhaha)   Размисли и страсти на откачалката (muhaha) Icon_minitimeЧет Окт 30, 2008 8:06 pm

мухаха
Днеска беше смотано.
Събудих се от алармата на нашите.Лежах будна,чаках да се изнесат и заспах.Тъпото слънце ме събуди в 9 >< Мотках се,после баща ми се обади,че се прибира в 12 о,о Смотах всичко набързо,приготвих си чантата (без да съм учила) и се радвах.На даскало тъпях..В първите два часа изобра,Цеца и Калито ме изнервиха много и се преместих.Направих опити за фигурална композиция,ама човечката ми стана баси дългокраката о,о В средата на втория час,без да усетя,госпожата по химия нахлула и казала,че вместо математика ше караме химия.Аз по едно време се усетих и си махнах слушалките и загрях за какво става въпрос.Изкефих се,че не трябва да допреписвам домашното по математика.В междучасието ходех насам-натам безделно.А тая патка по химия реши да ни натресе контролно,моля ви се affraid Направих всичко,ама не..Гледам кфа съм тъпа,на 2 места трябваше да напиша метан,пък и на двете съм написала амоняк =.= Абе,искам да изкарам 5 bam *скъсва се от рев* Пък после по английски се радваха,а аз си нервничих на едно място и зяпах.В информатиката правихме някакви глупости,после отидох до Наташа и играхме Need for speed на техния комп.Като би звънеца се изкефих,че тоя ден е минал и че ще се прибера и ще дойде утре и щесе радвам,ама не.Баща ми си е зел болничен,понеже нещо му има о,о Ся утре съм с него вкъщи *тръшка се* А новината е,че може да се измъкна утре от история и литература и да се радвам,че по математика (може би) ще имаме свободен froggy И кеф,по география може да ме изпита Bang А да,ще се измъкна,понеже ще ходим да чистим плажа Basketball Ах,дано да стане So inlove...
Блах,друго няма.
Върнете се в началото Go down
elfSi

elfSi


Брой мнения : 11
Age : 28
Registration date : 28.10.2008

Размисли и страсти на откачалката (muhaha) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Размисли и страсти на откачалката (muhaha)   Размисли и страсти на откачалката (muhaha) Icon_minitimeПет Окт 31, 2008 10:15 pm

юпи
Днеска преди обяд бях някаква стресирана,после ми беше необичайно яко о,о
Та,сутринта се въртях и си заповядах да не заспя,че щях да се обаждам на Викито за онова на плажа.Станах и осъзнах,че съм сама ;D Изкефих се и седнах на компа ;D Мотках се,към 9 реших,че ще уча..Извадих си учебниците.Направих опит да прочета по история урока.Направих опит за урока по география.И се отказах.
Обадих се на Викито,беше ми минал мерака за тфа.Пък и времето беше гадно сутринта,мислех си,че после ще завали.
След половин час ми се обади Цеца,да ходим у Люсито преди даскало.
Отидохме,пихме бира,стана ни весело,опущихме на Люсито терасата.. Very Happy Отидохме на даскало и открихме,че Наташа е пияна о,о Каза,че била пила водка ли кфо беше там.Ама беше пълен олигофрен,Или просто е правила жалки опити да е интересна де.
В историята й се извниних,че ''не съм м могла да науча много добре урока'' и си блеях в часа.Половината клас беше неадекватен о,о А в межучасието Кристиян ме преследваше и ме молеше за цигара о,о
Отрязах го и все пак докато не дойде госпожата не престана о,о
В литературата писахме,беше ми много забавно.Тялом си бях в часа,умствено си бях някъде там..в моята въображаема страна inlove
В математиката разбрах задачите :О Дори получих няколко :О
В голямото си отидохме ние на стълбичките.И Петър и Кристиян цъфнаха при нас о,о Досаждаха ни 5-10 минути и се разкараха най-сетне де.После правих опити да уча по география.На Люсито нещо й прищракна и започна да се оплаква и се разрева.Утешавахме я и после една голяма гаааз към даскало,че закъснявахме доста.Влязохме в часа,а госпожата дори закъснения не ни писа...Май ;D
Калито и Денито отново ми се радваха,че смърдя.Гледаха ме с убийствения поглед,мамка му.
В географията яко се стреснах,понеже казаха,че ще изпита 5 човека.Яко.И все пак,изпита 3ма ;D Радвах се,после физическо.
В часа беше тъпо,лигавих се.В главата ми беше влязла новата песен на T.I. и Риана-Live your life.Измислях си някакви тъпни и ги пеех на другите.
Последен час-руски.Някаква тъпня.Другия час ще гледаме филм inlove По-точно следващите два часа де.Един учебен час няма да стигне.Госпожата каза,че е много як.Надявам се ^^
После на спирката чаках очудващо малко и се радвах.Прибрах се и установих,че всички в тоя апартамент за болни,освен аз ;D
Сега си стоя,тъпея и се радвам на саундтрака на Camp rock ;D
А,новината е,че една приятелка на нашите е бременна Smile Кефя се,не че попринцип харесвам бебета,ама.. hammerofthor
Start,start,start the party
come on,come on everyone
ляля
Зарибяваща песен ^^
Та,това е за днес.
И понеже съм в настроение
ххх
^^
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Размисли и страсти на откачалката (muhaha) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Размисли и страсти на откачалката (muhaha)   Размисли и страсти на откачалката (muhaha) Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Размисли и страсти на откачалката (muhaha)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Откачалки ООД :: По широкият свят :: Психохроники-
Идете на: