Откачалки ООД
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Откачалки ООД

Бъди епичен (: (: (:
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 За киноманите..

Go down 
+2
ROCK-ELF
Open Your Eyes
6 posters
АвторСъобщение
Open Your Eyes
спящата шматка
Open Your Eyes


Брой мнения : 650
Registration date : 01.05.2007

За киноманите.. Empty
ПисанеЗаглавие: За киноманите..   За киноманите.. Icon_minitimeПон Сеп 29, 2008 11:15 pm

Любим жанр филми:
Любим филм:
Любим актьор/актриса:
Любим цитат от филм:
Любим саундтрак:
Любим филм по книга:
Начин за гледане на филми (на кино, DVD, видео, компютър и т.н.):
Любим сериал:
Любим анимационен филм/аниме:
Филмът, който съм гледал най-мното пъти:
Филмът, който бих препоръчал на всички:
Филмът, който ме разочарова:
Последният филм, който гледах:
Мнението ти за българското кино:
Върнете се в началото Go down
ROCK-ELF
†Absolution†
ROCK-ELF


Брой мнения : 95
Age : 32
Localisation : Cydonia,Mars
Registration date : 09.02.2007

За киноманите.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За киноманите..   За киноманите.. Icon_minitimeВто Ное 18, 2008 12:12 am

Любим жанр филми: Хоръри Very Happy
Любим филм: The Lord Of The Rings /леле какво следствие от първия въпрос.../
Любим актьор/актриса: Джони Деп /продължаваме с хаотичността^^/
Любим цитат от филм: -Ти си луд!
-И слава Богу, иначе това никога нямаше да проработи!
Любим саундтрак: На Властелина, Wanted u POTC
Любим филм по книга: Властелина Smile
Начин за гледане на филми (на кино, DVD, видео, компютър и т.н.): тегля ги и ги метам на диск^^
Любим сериал: Хаус
Любим анимационен филм/аниме: Death Note
Филмът, който съм гледал най-мното пъти: LOTR
Филмът, който бих препоръчал на всички: LOTR
Филмът, който ме разочарова: Pulse 2
Последният филм, който гледах: Дани Кучето
Мнението ти за българското кино: съъъкс
Върнете се в началото Go down
http://museuniverse.forumer.com
Аragorn_Elesar
Недоузрял лимон
Аragorn_Elesar


Брой мнения : 361
Age : 33
Localisation : Soul Society
Registration date : 06.03.2007

За киноманите.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За киноманите..   За киноманите.. Icon_minitimeВто Ное 18, 2008 10:58 am

Любим жанр филми:Фентъзи, приключенски
Любим филм:LOTR,Evita,Enemy at the gates, The phantom of te opera,Underworld, L change the world
Любим актьор/актриса:Гари Олдмън,Виго Мортенсен,Джони Деп,Ал Пачино,Алън Рикмън,Робър Дениро,сър Кристофър Лий,Йън Маккел,Лив Тайлър, Кейт Бланшет, Кейт Бекинсел
Любим цитат от филм:"No matter how gifted,alone you cannto change the world", L change the world
Любим саундтрак:LOTR OST
Любим филм по книга:LOTR
Начин за гледане на филми (на кино, DVD, видео, компютър и т.н.):TV-то или пред компа да си опна краката
Любим сериал:Ало,ало
Любим анимационен филм/аниме:Chrono Crusade,Death note, Wolf's rain, Elfen Lied, Vampire knight, Angel Sanctuary, Bleach, Naruto, Lion king (никой да не се смее, велика анимация е!)
Филмът, който съм гледал най-мното пъти:LOTR:The two towers
Филмът, който бих препоръчал на всички:Death note 1 и 2 и третата част L change the world
Филмът, който ме разочарова:Harry Potter and the orden of Phoenix
Последният филм, който гледах:Max Payen
Мнението ти за българското кино: В миналото - велики филми, киото си заслужават да бъдат гледани. Сега - мижава работа
Върнете се в началото Go down
Mortisha
Seventh sense
Mortisha


Брой мнения : 438
Age : 31
Localisation : Mushmuland
Registration date : 26.07.2008

За киноманите.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За киноманите..   За киноманите.. Icon_minitimeВто Ное 18, 2008 7:06 pm

Любим жанр филми:Хмм..доста..повечето комбинирани:Фентъзи-трилър, приключенски, драма..
Любим филм:Ще изредя някои:Властелинът на Пръстените, Престиж, Дванайсет маймуни, Сблъсъци, Обществото на мъртвите поети, Децата на суинга, Добро утро, Виентам, Зеленият път, Изкуплението шоушенк...
Любим актьор/актриса:Примерно...Джони Деп, Хю Джакман, Гари Олдман, Алан Рикман, Хелена Бонам Картър..
Любим цитат от филм:"Докосването ни липсва толкова много,че се блъскаме един в друг само за да усетим нещо."
"Сблъсъци"

Любим саундтрак:Може би...на ВнП...също така на Суини Тод. Razz
Любим филм по книга:Ами..няма как-Зеленият път.
Начин за гледане на филми (на кино, DVD, видео, компютър и т.н.):Или на ДВД, или на компа...доста по-рядко на кино...просто не ми е хрумвало да се хвана, че да отида..
Любим сериал:Д-р Хаус.Егоцентричният и ексцентричен задник със мания към собствената си личност.хДДД
Любим анимационен филм/аниме:..Оу..май нямам...гледала съм само Ю-Ги-О. Embarassed
Филмът, който съм гледал най-мното пъти:Властелинът.
Филмът, който бих препоръчал на всички:Еми...всички, които харесвам, препоръчвам ги до един..но нека е Престиж.
Филмът, който ме разочарова:Пак са много.Сега се сещам за...хаха, за Землемория или The Legende of Earthsea.
Последният филм, който гледах:Непорочната кралица.хД
Мнението ти за българското кино: Твърде бедно...актьорската игра често ми се струва пресилена и неестествена...филмите са или дебилни комедии, или трагедии-в това число има и хубави, но като цяло..не ми харесва.
Върнете се в началото Go down
Midnight sun
Skyforger



Брой мнения : 1043
Age : 33
Localisation : Miklagaard
Registration date : 09.02.2007

За киноманите.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За киноманите..   За киноманите.. Icon_minitimeВто Ное 18, 2008 9:52 pm

Любим жанр филми: - няям ^^
Любим филм: - мноо...ъм.. Обществото на мъртвите поети, да речем ... и Лиекса, поне онази част, която успях да видя Very Happy
Любим актьор/актриса: - Хелена Картър, сър Кристофър Лий .... *мисли* ... ае, стигат ви толкова
Любим цитат от филм: - "Good Bye, I'll miss you! No, I won't." ддз, ся се сетих ..
Любим саундтрак: LOTR, Gladiator, Последния самурай (английския ми е зле) ..
Любим филм по книга: ми пак ЛОТР, то рядко свестни филми по книги ...
Начин за гледане на филми (на кино, DVD, видео, компютър и т.н.): - се ми е тя.
Любим сериал: не-гле-дам.
Любим анимационен филм/аниме: -...
Филмът, който съм гледал най-мното пъти: омс .... не ги броя.
Филмът, който бих препоръчал на всички: надникнете в главата ми, мързи ме да пиша
Филмът, който ме разочарова: Пътеводител на галактическия стопаджия
Последният филм, който гледах:Мюнхем
Мнението ти за българското кино: Ми няя пари, оттам и желанието спада.. sad but true
Върнете се в началото Go down
https://imladris.niceboard.com
Mortisha
Seventh sense
Mortisha


Брой мнения : 438
Age : 31
Localisation : Mushmuland
Registration date : 26.07.2008

За киноманите.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За киноманите..   За киноманите.. Icon_minitimeВто Ное 18, 2008 10:09 pm

Лека препратка:Филми, които бих препоръчала на Ден:
ПРЕСТИЖ. Laughing
къпъзъъ! Laughing
Децата на суинга?
Дем, знам си, че ти бях натяквала още нещо...забравих какво..а Хаус не гледаш ли? Shocked
Не беше ли ти?Хм.
Върнете се в началото Go down
Midnight sun
Skyforger



Брой мнения : 1043
Age : 33
Localisation : Miklagaard
Registration date : 09.02.2007

За киноманите.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За киноманите..   За киноманите.. Icon_minitimeСря Ное 19, 2008 10:12 pm

Ад, не всяко мое дихание е придружено от мисълта 'кой филм да си сваля?'
предпочитам да чета Very Happy
плюс тва имам за гледане двд на Хамалика Very Happy

Едит от Ад:Заместо"всяко мое дихание"сложи"всяка моя глътка алкохол" Suspect wasntme
Върнете се в началото Go down
https://imladris.niceboard.com
An4etyYy_94




Брой мнения : 1
Registration date : 15.05.2010

За киноманите.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За киноманите..   За киноманите.. Icon_minitimeСъб Май 15, 2010 4:22 pm

Любим жанр филми: комедии, фентъзи, приключенски
Любим филм: Властелинът на Пръстените
Любим актьор/актриса: Джони Деп, Адам Броуди, Виго Мортенсен, Лив Тейлър, Рейчал Билсън
Любим цитат от филм: "Жалост. Именно жалостта е спряла ръката на Билбо. Някои от живите заслужават смърт, а някои от умрелите заслужават живот. Можеш ли да им го дадеш? Ни бързай да раздаваш смъртни присъдил Защото дори и най-мъдрити не могат да видят всеки край." "All we have to dicide is what to do with the time that is given to you" "Дори и най-нищожният човек може да промени посоката на бъдещето" "Не може да има триумф без загуба. Не може да има победа без страдание. Не може да има свобода без жертви" "Страхът може да те държи затворник Надеждата може да те освободи"
Любим саундтрак: LOTR OST
Любим филм по книга: Властелинът на Пръстените
Начин за гледане на филми (на кино, DVD, видео, компютър и т.н.): еми на кино и най-яко, но аз всякакси си гледам филми.
Любим сериал: Кварталът на Богатите иначе комедиен Ало, ало
Любим анимационен филм/аниме:Коли
Филмът, който съм гледал най-мното пъти: Властелинът на Пръстените
Филмът, който бих препоръчал на всички: Властелинът на Пръстените
Филмът, който ме разочарова: Здрач
Последният филм, който гледах: Мисия Лондан
Мнението ти за българското кино: В миналото е имло много качествени и велики филми. За съжелиние сега нещата са по-зле, но все пак мисля, че се развива и филми като Мисия Лондон и Светът е голям и Спасение Дебне от Всякъде го доказват.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





За киноманите.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За киноманите..   За киноманите.. Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
За киноманите..
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Откачалки ООД :: Екрани.... :: Големият екран-
Идете на: