Откачалки ООД
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Откачалки ООД

Бъди епичен (: (: (:
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Май е мой ред

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Hawk

Hawk


Брой мнения : 4
Age : 35
Registration date : 31.05.2008

Май е мой ред Empty
ПисанеЗаглавие: Май е мой ред   Май е мой ред Icon_minitimeСъб Май 31, 2008 9:05 pm

Здравейте, аз съм най-новият попаднал в лудницата! Laughing

Та... Откъде да почна... ОК...

Името ми е Тодор... Откакто се помня обаче всчики ми викат Тоти... Сигурно веднага сте направили асоциация с футболиста... Но в случая аз съвсем не съм добър на футбол... Но за сметка на това много обичам да разцъквам баскет... ok

На 19 години съм и съм студент... Уча в библиотекарския...

Слушам главно рок и метъл... boi po kasite Сред любимците ми са Линкин Парк, Ред Хот Чили Пепърс, Булет Фор Май Валентайн, Найтуиш... Бе май трябваше да ги напиша на английски... wasntme

За хоби незнам... Може би да гледам филми... Обичам да гледам фентъзита и приключенски... Гледам и доста анимета... О, да! Да не забравя - много обичам шахмата... ok

Ами горе-долу това е за мен... i'm lovin it
Върнете се в началото Go down
Аragorn_Elesar
Недоузрял лимон
Аragorn_Elesar


Брой мнения : 361
Age : 33
Localisation : Soul Society
Registration date : 06.03.2007

Май е мой ред Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Май е мой ред   Май е мой ред Icon_minitimeСъб Май 31, 2008 9:18 pm

ТОТИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ
Хехехе, пак аз съм първата дет посреща. Та от името на всички в Лудницата, добре дошъл в нашия скромен форум Very Happy
И да няма флууд, няколко въпроси:
Кога почваме спора Linkin Park vs. Nightwish xD ?
И Саурон или Моргот?
А и най-важният въпрос : знаеш ли къде попадна Almost killed by lau
Върнете се в началото Go down
Open Your Eyes
спящата шматка
Open Your Eyes


Брой мнения : 650
Registration date : 01.05.2007

Май е мой ред Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Май е мой ред   Май е мой ред Icon_minitimeСъб Май 31, 2008 10:29 pm

[b]елесарче тоя път беше първа Laughing
и за да не е флууд ( Laughing )...
какво друго слушаш? (:
Върнете се в началото Go down
Hawk

Hawk


Брой мнения : 4
Age : 35
Registration date : 31.05.2008

Май е мой ред Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Май е мой ред   Май е мой ред Icon_minitimeСъб Май 31, 2008 11:04 pm

ВИКИ!!! Здрасти! Как си?
Сиг не си изненадана да ме видиш тук... Знаеш ме, че съм леко откачен и съм достоен кандидат за лудницата... Laughing

Мерси за топлото посрещане... Smile

Е, хайде сега... Форум без флууд не е форум... Very Happy Трябва поне малко да има...
Така... За въпросите...
Спора го почваме когато кажеш... Защото съм сиг в победата ми... Razz
Избирам Най-големия пич в Средната земя... Ъъъ... Така де... Саурон...
Дори и сега да незнам къде съм попаднал, постепенно ще добия представа... Сиг съм обаче, че ще яко... Very Happy

Open Your Eyes, освен тези слушам още и Корн, Металика, Трий Дейс Грейс, Папа Роуч, Фор Май Пейн... Или може би питаш за някой друг стил... Понякога слушам и Хип-хоп и Ар Ен Би - Еминем, Пи Диди, Ейкън и т.н.
Върнете се в началото Go down
Starchild
Jukkis
Starchild


Брой мнения : 521
Localisation : Юпитер
Registration date : 15.10.2007

Май е мой ред Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Май е мой ред   Май е мой ред Icon_minitimeНед Юни 01, 2008 10:35 am

Хайл, Хитлер Laughing Laughing Laughing

Приятно прекарване lol!
Върнете се в началото Go down
http://www.last.fm/user/heavyrock/
Аragorn_Elesar
Недоузрял лимон
Аragorn_Elesar


Брой мнения : 361
Age : 33
Localisation : Soul Society
Registration date : 06.03.2007

Май е мой ред Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Май е мой ред   Май е мой ред Icon_minitimeНед Юни 01, 2008 8:21 pm

Hawk написа:
Спора го почваме когато кажеш... Защото съм сиг в победата ми... Razz

Хахаха, колко е убеден xD ама не знаеш, че тук сме се събрали едни от най-големите фенки на Уиш, само да дойде и наща любима админка и.... няхняхнях *потрива ръчички i'm so evil *
Върнете се в началото Go down
Hawk

Hawk


Брой мнения : 4
Age : 35
Registration date : 31.05.2008

Май е мой ред Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Май е мой ред   Май е мой ред Icon_minitimeНед Юни 01, 2008 9:55 pm

Аragorn_Elesar написа:
Hawk написа:
Спора го почваме когато кажеш... Защото съм сиг в победата ми... Razz

Хахаха, колко е убеден xD ама не знаеш, че тук сме се събрали едни от най-големите фенки на Уиш, само да дойде и наща любима админка и.... няхняхнях *потрива ръчички i'm so evil *

Вики, а може би трябва да знаеш, че вие се изправяте срещу един от най-големите фенове на Линкин... hmmm
Майче битката ще е малко хандикап, но какво толкова... Вие трябва да се страхувате... Не аз... i'm so evil


Последната промяна е направена от Hawk на Пет Авг 29, 2008 11:59 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Midnight sun
Skyforger



Брой мнения : 1043
Age : 33
Localisation : Miklagaard
Registration date : 09.02.2007

Май е мой ред Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Май е мой ред   Май е мой ред Icon_minitimeПон Юни 02, 2008 2:10 pm

Бах, два дни ме няма и всичко сте осрали Almost killed by lau
Та, хейл, ЛП-фене, за огромна изненада на нордическата общност и Тройната коалиция няма да се изявявам като тиранин засега, а само ще кажа добре дошъл Razz
И един въпрос: фолкариите в метъла как ги приемаш?
(никой да не се чуди, админката още я тресе концертна треска)
Върнете се в началото Go down
https://imladris.niceboard.com
Sponsored content





Май е мой ред Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Май е мой ред   Май е мой ред Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Май е мой ред
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Откачалки ООД :: По широкият свят :: Кой кой е в Лудницата-
Идете на: