Откачалки ООД
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Откачалки ООД

Бъди епичен (: (: (:
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Предстоящата Световна Лига

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Аragorn_Elesar
Недоузрял лимон
Аragorn_Elesar


Брой мнения : 361
Age : 33
Localisation : Soul Society
Registration date : 06.03.2007

Предстоящата Световна Лига Empty
ПисанеЗаглавие: Предстоящата Световна Лига   Предстоящата Световна Лига Icon_minitimeНед Май 04, 2008 9:17 pm

Такам вече сме май месец и остава още около месец до началото на мачовете от Световната Лига. Какви са очакванията ви? Ще се доберем ли най-сетне до медал или Марто Стоев ще пази основния състав за Олимпиадата?
Бту, дядо обеща поне за един от мачовете да отидем *скача като побъркана из стаята * lol!
Върнете се в началото Go down
Midnight sun
Skyforger



Брой мнения : 1043
Age : 33
Localisation : Miklagaard
Registration date : 09.02.2007

Предстоящата Световна Лига Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предстоящата Световна Лига   Предстоящата Световна Лига Icon_minitimeСря Май 07, 2008 8:11 pm

Ами, хм, както всяка година, се надявам да вземем медал. Нищо не се знае, наистина, конкуренцията е жестока. Мисля, че още в предварителната група ще имаме трудности, защото американците са много надъхани, а финландците имат отбор за чудо и приказ, а и ако стане, както казваш ти.... Rolling Eyes

И кажи за кой мач ще идваш Very Happy
Върнете се в началото Go down
https://imladris.niceboard.com
Аragorn_Elesar
Недоузрял лимон
Аragorn_Elesar


Брой мнения : 361
Age : 33
Localisation : Soul Society
Registration date : 06.03.2007

Предстоящата Световна Лига Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предстоящата Световна Лига   Предстоящата Световна Лига Icon_minitimeЧет Май 08, 2008 1:07 pm

На тея американци и аз съм им надъхана, дайте ми ги Twisted Evil Almost killed by lau . Но наистина тази година групата е доста силна, за сметка на предишната,в която бяха само поляците.
На дядо, както и на мен, много ни се ще на дойдем на този с финландците (Ден знае, защо i_rock ), но ако не не бих отказала и на американците, но да не дъпам дявола за опашката и ще си чакам мирно и кротко да стане и естествено, че първо, Ден, ти ще разбереш кога ще идвам към варненско Very Happy
Върнете се в началото Go down
Midnight sun
Skyforger



Брой мнения : 1043
Age : 33
Localisation : Miklagaard
Registration date : 09.02.2007

Предстоящата Световна Лига Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предстоящата Световна Лига   Предстоящата Световна Лига Icon_minitimeЧет Май 08, 2008 6:41 pm

Very Happy
ама честно, финландците са събрали мноо як отбор, ще стане мазало на мача, особено ако нашите ги подценят както в Русия. Много ме радваха тия тогава, въпреки че набиха нашите ^^

И, Елесарче...чакам новини Very Happy
Върнете се в началото Go down
https://imladris.niceboard.com
Аragorn_Elesar
Недоузрял лимон
Аragorn_Elesar


Брой мнения : 361
Age : 33
Localisation : Soul Society
Registration date : 06.03.2007

Предстоящата Световна Лига Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предстоящата Световна Лига   Предстоящата Световна Лига Icon_minitimeЧет Май 08, 2008 9:01 pm

Хехех, финландци, слабоста са ни май на нас с Оушънчето i'm lovin it Мен на ЕП също много ме израдваха, играха много приличен и рационален волей. Е, дано тоя път им набием канчетата antispam Almost killed by lau (Ех, как искам на тоя концерт с фанелката на Уиш i'm lovin it
Върнете се в началото Go down
Midnight sun
Skyforger



Брой мнения : 1043
Age : 33
Localisation : Miklagaard
Registration date : 09.02.2007

Предстоящата Световна Лига Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предстоящата Световна Лига   Предстоящата Световна Лига Icon_minitimeПет Май 09, 2008 7:59 pm

ахахахахах, мноо ясно, ако си намеря и на Нортър/Страто/Аморфис ше е баси якото, аз после смятам да се пробвам да лафя с Лекевалците (финландци означава това ^^) и ми е интересно как ше реагират Laughing
не че не ща да ги бием де, ама най-искам на хАмерика да свием шапката Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
https://imladris.niceboard.com
Midnight sun
Skyforger



Брой мнения : 1043
Age : 33
Localisation : Miklagaard
Registration date : 09.02.2007

Предстоящата Световна Лига Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предстоящата Световна Лига   Предстоящата Световна Лига Icon_minitimeСъб Май 17, 2008 11:08 am

аа, да кажа само, че според вътрешна информация, само срещу САЩ излизаме с основния състав ^^
Върнете се в началото Go down
https://imladris.niceboard.com
Аragorn_Elesar
Недоузрял лимон
Аragorn_Elesar


Брой мнения : 361
Age : 33
Localisation : Soul Society
Registration date : 06.03.2007

Предстоящата Световна Лига Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предстоящата Световна Лига   Предстоящата Световна Лига Icon_minitimeСъб Май 17, 2008 5:18 pm

Oceanborn написа:
аа, да кажа само, че според вътрешна информация, само срещу САЩ излизаме с основния състав ^^

Хммм, аз се надявах на мача с Финладия (ех!), ама то си е ясно, те май са ни най-добрия противник в групата тази година Smile
Върнете се в началото Go down
Midnight sun
Skyforger



Брой мнения : 1043
Age : 33
Localisation : Miklagaard
Registration date : 09.02.2007

Предстоящата Световна Лига Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предстоящата Световна Лига   Предстоящата Световна Лига Icon_minitimeПон Май 19, 2008 5:44 pm

Ми, да ти кажа, при тва положение може и да ни бият финландците поне веднъж...Което не би ме ядосало особено, де, сешш се, ако и мача е хубав особено, както беше станало на едното домакинство с Франция през 2005. Какъв мач беше inlove
ама за Финландия да си на линия, ей, че бия! Laughing
Върнете се в началото Go down
https://imladris.niceboard.com
Аragorn_Elesar
Недоузрял лимон
Аragorn_Elesar


Брой мнения : 361
Age : 33
Localisation : Soul Society
Registration date : 06.03.2007

Предстоящата Световна Лига Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предстоящата Световна Лига   Предстоящата Световна Лига Icon_minitimeНед Юни 15, 2008 8:00 pm

Мале, тея евро шампиони ги направихме смешни два дена подред Almost killed by lau Almost killed by lau особено днес последния гейм с резервите ги размазахме от всякъде, само дет ни се опъваха първия гейм Almost killed by lau Almost killed by lau Ай, честита ви победа lol!
Върнете се в началото Go down
Аragorn_Elesar
Недоузрял лимон
Аragorn_Elesar


Брой мнения : 361
Age : 33
Localisation : Soul Society
Registration date : 06.03.2007

Предстоящата Световна Лига Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предстоящата Световна Лига   Предстоящата Световна Лига Icon_minitimeПет Юли 04, 2008 8:31 pm

Уахуах, бихме финландците lol! Браво бе наще! Машини, макар и че не играят с Владо, Матьо, Пламен и Пушката lol!
Върнете се в началото Go down
Midnight sun
Skyforger



Брой мнения : 1043
Age : 33
Localisation : Miklagaard
Registration date : 09.02.2007

Предстоящата Световна Лига Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предстоящата Световна Лига   Предстоящата Световна Лига Icon_minitimeНед Юли 13, 2008 9:49 pm

Днеска не го гледах мача, ама вчера Финландия ни го набута (и едно леко наквасено Ден само им крещеше "Перкелеееееееее", да е в тон с тениската на СоВ Laughing Laughing Laughing ). Заслужаваха да ни бият обаче, отборът им е мноо нахъсан^^
Върнете се в началото Go down
https://imladris.niceboard.com
Аragorn_Elesar
Недоузрял лимон
Аragorn_Elesar


Брой мнения : 361
Age : 33
Localisation : Soul Society
Registration date : 06.03.2007

Предстоящата Световна Лига Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предстоящата Световна Лига   Предстоящата Световна Лига Icon_minitimeНед Юли 13, 2008 9:57 pm

Днес наще играха много добре, макар че третият гейм дет ни го взеха наще малко се отпуснаха... бе нещо не ме израдваха тея финландци, особено треньора им - Гарузо, Баруто ли е не го знам, ама много отворен нещо...
Седим вчера с бащата и гледаме мача при което на една топка за наще ония скачат че е аут и оня снайпера тренера им се злоби нещо скача и бащата се изцепва:"... тея пъ къде са тръгна ли бе, некви... (пауза от около 20 сек) чаршафи!" ... При което моя милост едва не падна от хилене на земята, пък за оня Шумов вика "Тоя е толкова чист финландец, колкото аз съм никарагуанец" Almost killed by lau Almost killed by lau
Но дотук с лирическите отклонения, аз като един патриот естествено злобея, че си позволиха да ния бият и то във Варна и не мисля да ги хваля много много angel
Върнете се в началото Go down
Midnight sun
Skyforger



Брой мнения : 1043
Age : 33
Localisation : Miklagaard
Registration date : 09.02.2007

Предстоящата Световна Лига Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предстоящата Световна Лига   Предстоящата Световна Лига Icon_minitimeПон Юли 14, 2008 11:12 am

Оооо, Шумов беше единствения от техния отбор, когото си позволих да нареждам (перкелясването не се брои) при сервис, знаете ме, че имам слабост към финландци и си мълчах общо взето....ама нали седях отстрани и Шумов като биеше сервис беше адски близо до мене и аз само крещя "Маааамица твоя русская" Laughing
Върнете се в началото Go down
https://imladris.niceboard.com
Аragorn_Elesar
Недоузрял лимон
Аragorn_Elesar


Брой мнения : 361
Age : 33
Localisation : Soul Society
Registration date : 06.03.2007

Предстоящата Световна Лига Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предстоящата Световна Лига   Предстоящата Световна Лига Icon_minitimeПон Юли 14, 2008 2:10 pm

Абе и на мен са ми ама на първо място България lol!
Бту, единия от финдците много приличаше на Марко само дет брадата и косата му не бяха дълги Almost killed by lau
Върнете се в началото Go down
Midnight sun
Skyforger



Брой мнения : 1043
Age : 33
Localisation : Miklagaard
Registration date : 09.02.2007

Предстоящата Световна Лига Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предстоящата Световна Лига   Предстоящата Световна Лига Icon_minitimeПон Юли 14, 2008 10:51 pm

Аragorn_Elesar написа:
Абе и на мен са ми ама на първо място България lol!
Бту, единия от финдците много приличаше на Марко само дет брадата и косата му не бяха дълги Almost killed by lau

M. Hietanen Laughing
Върнете се в началото Go down
https://imladris.niceboard.com
Аragorn_Elesar
Недоузрял лимон
Аragorn_Elesar


Брой мнения : 361
Age : 33
Localisation : Soul Society
Registration date : 06.03.2007

Предстоящата Световна Лига Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предстоящата Световна Лига   Предстоящата Световна Лига Icon_minitimeВто Юли 15, 2008 1:24 pm

Oceanborn написа:
Аragorn_Elesar написа:
Абе и на мен са ми ама на първо място България lol!
Бту, единия от финдците много приличаше на Марко само дет брадата и косата му не бяха дълги Almost killed by lau

M. Hietanen Laughing

[b][i]Не не е Хийтанен. Anti Siltala e Laughing
Върнете се в началото Go down
Аragorn_Elesar
Недоузрял лимон
Аragorn_Elesar


Брой мнения : 361
Age : 33
Localisation : Soul Society
Registration date : 06.03.2007

Предстоящата Световна Лига Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предстоящата Световна Лига   Предстоящата Световна Лига Icon_minitimeСъб Юли 19, 2008 8:16 pm

Разказах ме им играта на тея прошляци бееее lol! Уахуахуах Twisted Evil къде са тръгна ли бе...
Ама пак много грешки направиха, Дани Милушев обаче къртеше отвсякъде, много ме е яд, че взеха оня връзкар Стойков вместо него i'm so evil Жеков на супер ниво, направо ми напълни душата като я вдигна оная топка почти от земята nowords Ама последния гейм (35:34) направо ме вдигнаха на нокти, ама все пак си спечелихме мача sun
Обаче тея рефери много се опитваха да ни режат мама им мръсна (колко ги храних) Really Angry
Върнете се в началото Go down
Midnight sun
Skyforger



Брой мнения : 1043
Age : 33
Localisation : Miklagaard
Registration date : 09.02.2007

Предстоящата Световна Лига Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предстоящата Световна Лига   Предстоящата Световна Лига Icon_minitimeСъб Юли 19, 2008 8:31 pm

Ааа, Силтала...дето Рин му викаше "УУу, салатааа, маруляя!" Laughing
пък мача с хАмериканците вече не го гледах ^^
иии...35:34 Shocked егаси гейма Shocked
Върнете се в началото Go down
https://imladris.niceboard.com
Sponsored content





Предстоящата Световна Лига Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предстоящата Световна Лига   Предстоящата Световна Лига Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Предстоящата Световна Лига
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Откачалки ООД :: По широкият свят :: спортът за един мирен свят-
Идете на: