Откачалки ООД
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Откачалки ООД

Бъди епичен (: (: (:
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Rhithm of Love (¯`v´¯)

Go down 
АвторСъобщение
KiSs Me {P}




Брой мнения : 12
Registration date : 01.12.2007

Rhithm of Love  (¯`v´¯) Empty
ПисанеЗаглавие: Rhithm of Love (¯`v´¯)   Rhithm of Love  (¯`v´¯) Icon_minitimeЧет Дек 06, 2007 12:07 am

Ми моето дневниче... дн цял ден се колебах дали да го пусна или не и с кво име и ся събрах смелост и написах първото дет ми хрумна. =)

Днес е мн гаден ден обаче... цял ден съм се чепкала се един съученик и ся още има следи от обувките му по панталона ми.Така и не можах да ги изчеткам...тряя пробвам с вода Rolling Eyes .Кво др... двата часа по изобразително като чудо бяха готини bounce ех къв смях беше само... и къв бъзика падна Twisted Evil ...
И до отдее учих по Биология за някви ...членестоноги ...само като си помисля и ми се драйфа.
Ъм по принциб нищо интересно не ми се случва Suspect А и последно време съм толкова..неурентирана..ии ъм ... абе пере ме съчмата с няколко думи от време на време.Ама ся нещо ми е тъпичко и нещо нищо интересно не пиша...


^^Al4eto_

23:07h
05.12.2007г
Върнете се в началото Go down
KiSs Me {P}




Брой мнения : 12
Registration date : 01.12.2007

Rhithm of Love  (¯`v´¯) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Rhithm of Love (¯`v´¯)   Rhithm of Love  (¯`v´¯) Icon_minitimeПет Дек 07, 2007 3:08 pm

Пфуу...най-после почивка.Тая седмица ми се стори отвратително дълга.Както и да е...
Кво се случи днес.. първо два часа бг.Без коментар... напрао щях да заспа по едно време.
Трети...музика.Използвах часа да си връзвам косата и да си плета плитки.После записахме плана...(пет км) и ми взе домашното да го оценява Evil or Very Mad .Иииии геометрия...класна...реших две задачи и половина от недостиг на време не можах четвъртата и др половина на трета... pale .География (от тук нататък кеф) писаха ми 6.Часа беше мн забавен а г-жата ни е супер. И чудесен завършек с Хиимияя... писахме формули за моларен обем Suspect .Да не говорим че пак цялата се измокрих.. (няма ли да се научат да изцеждат гъбите след като са изтрили дъската) замерех 1 съученик с нея (той е виновен не ме гледаи така... като ме обижда няма да му търпя я) ...абе и аз се опръсках и него опръсках ама после и фр му доиде и се предадох ..с бой.Суших си на парното същото тва домашно по музика щот капчици вода бяха попаднали на него и заплашваха да разтекът мастилото.Абе проста раота...по точно той е прост ама... тва е др тема.
Щяха да ми пускат плаката през прозореца (тея кво са се заяли с мен не моа разбера) ама госпожата влезе и го взе . Аз реших че е по-добре да си седя и да си трая щот кат се ядосвам нищо не печеля.Прости хора.
А ся в момента май ще взема да си пусна Лакуна Койл за успокоение.(Че и контурни карти няма още addict )

^^Al4eto_

14:08h
07.12.2007г.
Върнете се в началото Go down
KiSs Me {P}




Брой мнения : 12
Registration date : 01.12.2007

Rhithm of Love  (¯`v´¯) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Rhithm of Love (¯`v´¯)   Rhithm of Love  (¯`v´¯) Icon_minitimeВто Мар 18, 2008 7:57 pm

Ухх тва ако не е тъп ден ... то утре определено ще е двойно по тъп ... а тва че и аз съм тъпа ми идва много в повече ...
А иначе ся 6е си пусна фотошопа иии ще направя някои върховна простотия .. ама карай .
И ся кат се замисля няма нищо интересно което да напиша за тва че спирам да пиа простотии Very Happy

ПП:самотата ми влияе зле ... тотално изкуквам... само глупости говоря по цял ден I love you

18.март.2008
18:54
Ал4ето
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Rhithm of Love  (¯`v´¯) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Rhithm of Love (¯`v´¯)   Rhithm of Love  (¯`v´¯) Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Rhithm of Love (¯`v´¯)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Откачалки ООД :: По широкият свят :: Психохроники-
Идете на: