Откачалки ООД
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Откачалки ООД

Бъди епичен (: (: (:
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 The Princess Diaries :P абе на Мими дневника :)

Go down 
АвторСъобщение
The daughter of Voldemort

The daughter of Voldemort


Брой мнения : 40
Age : 30
Registration date : 25.03.2007

The Princess Diaries :P абе на Мими дневника :) Empty
ПисанеЗаглавие: The Princess Diaries :P абе на Мими дневника :)   The Princess Diaries :P абе на Мими дневника :) Icon_minitimeСря Окт 17, 2007 11:34 am

Ам така това е моят личен дневник .
Смятам да започна с изповедта си от вчера .

Да наистина беше хубав ден с изключение на това , че почти през цялото време бях с момчето което обичам , но той все още не го знае . Правихме обикновенните неща както всеки божи ден и вечерта бяхме на репетиция .
Най после получих потника с името ми (АЛЕЛУЯ The Princess Diaries :P абе на Мими дневника :) Hate-papa ) . Танцувахме много cheers . Много ми е гот , че една от най-големите надуфки е с счупен крак и аз ще танцувам на нейно място на концерта в петък cheers Абе като цяло денят си беше страхотен . С изключение на това , че се залях с кафе , но нищо . flower
Върнете се в началото Go down
The daughter of Voldemort

The daughter of Voldemort


Брой мнения : 40
Age : 30
Registration date : 25.03.2007

The Princess Diaries :P абе на Мими дневника :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Princess Diaries :P абе на Мими дневника :)   The Princess Diaries :P абе на Мими дневника :) Icon_minitimeВто Окт 23, 2007 1:05 pm

Иии така мина поредна изпълнена с тъпотия седмица . Без даскало е много смотано не можеш да блъскаш никой по коридорите или да се подиграваш на някой случаен . И въобще забавлението извън даскало за мен е много малко confused Сега само си седя в къщи през половината ден и изрязвам стари списания за да правя попънение на тедрадката ми с любимите ми звезди . И все пак от една страна ми харесва , че не съм на даскало поне не си затормозявам живота с френски език cheers Но по цял ден си търся занимания с тоя на кафе с оня на кино и така . Иначе има и доста забавни дни като обикновенната събота вечер в Син Сити . Поне това разведрява малко обстановката . Щото ще подпийнеш ще намериш нови приятели и е забавно като цяло lol! после идва прибирането което си е цирк piene е последната събота не беше толкова зле защото един ентусиаст таксиметраджия ни качи Laughing то не бяха песни то не беше чудо . И така бавно и мъчително се търкаля седмицата ... Suspect
Върнете се в началото Go down
 
The Princess Diaries :P абе на Мими дневника :)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Откачалки ООД :: По широкият свят :: Психохроники-
Идете на: