Откачалки ООД
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Откачалки ООД

Бъди епичен (: (: (:
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Ету гу и мойту

Go down 
АвторСъобщение
Фъстъ4ко

Фъстъ4ко


Брой мнения : 46
Age : 30
Localisation : Seattle
Registration date : 16.02.2007

Ету гу и мойту Empty
ПисанеЗаглавие: Ету гу и мойту   Ету гу и мойту Icon_minitimeПет Юни 22, 2007 12:05 pm

Ми и аз реших да си направя дневник...
м днеска ходих на математика,заради предстоящия изпит по математика-по бел съм добре,имам 3 грешки,ама по математика... affraid там съм зле,като ги гледам задачите изглеждат лесни...дано "Даниелчо" да не ги пусне много трудни...уффф,тоя човек го мразя,почерни ни живота! Mad Mad Mad darklord смърт! И мисли,че ще се компенсира с едно мижаво химикалче! Идиот! БляьовтгдюЯУЧЮЖ!
Върнете се в началото Go down
Фъстъ4ко

Фъстъ4ко


Брой мнения : 46
Age : 30
Localisation : Seattle
Registration date : 16.02.2007

Ету гу и мойту Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ету гу и мойту   Ету гу и мойту Icon_minitimeВто Юли 10, 2007 8:22 am

И ето ме пак рано сутринта,станала и чакаща. И какво чакам? Къде съм приета. Не знам защо,но имам чувството,че майка се интересува повече от мен. Тя става много рано сутринта,за да провери резултатите и сега,а аз се наспах (е,не мога да кажа,че съм се наспала :-) ) и...чакам. Не че нещо е излязло,ама...чакам. Да взема да драсна нещо на някой лист,че да ми мине по-бързо...не знам,ама...е гадно да си в неизвестност и да чакаш...да чакаш решението на един тъп компютър,който определя живота ти по-нататък. Но моето време мина,вече нищо не зависи от мен,аз съм дала каквото мога и сега само чакам резултата. И продължавам да го чакам...

10.07.07
08:22
Върнете се в началото Go down
Фъстъ4ко

Фъстъ4ко


Брой мнения : 46
Age : 30
Localisation : Seattle
Registration date : 16.02.2007

Ету гу и мойту Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ету гу и мойту   Ету гу и мойту Icon_minitimeВто Юли 10, 2007 10:28 pm

Е,приеха ме в немската,но доволна ли съм? Не! А защо? Не знам! Може би трябваше да се запиша в английската-английския е по-разпространен,имам повече възможност за реализация,но записах немска. Имам късмет,че съм с трима,които познавам-Ралица,Недислав и Адем. Абе...Адем не го познавам,ама го знам кой е. Ами...и да се ядосвам,и да не се ядосвам,това ще уча. Но поне мога да получа и диплома по английски,ако се явя на изпити. Супер! Мда,супер ще е! Ама сега се замислям...ами как ще си намирам място в автобуса? Звучи тъпо,но е така. Не знам,дали някой ще ми пази,дали аз ще си "извоювам"...страх ме е. Кого пързалям? ЩАСТЛИВА СЪМ!
"ГЬОТЕ",ИДВАМ!!!
10.07.07
22:28
Върнете се в началото Go down
Фъстъ4ко

Фъстъ4ко


Брой мнения : 46
Age : 30
Localisation : Seattle
Registration date : 16.02.2007

Ету гу и мойту Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ету гу и мойту   Ету гу и мойту Icon_minitimeСря Юли 11, 2007 1:45 pm

Карък и половина,но това е животът! Еми...забравих го,какво да правя,случва се! А пък и Желязкова каза,че само отивам и се записвам. Майка ми повтаряше да го взема...отиваме там и-искат удостоверение,а аз не съм го взела! И като почна майка да ми се кара по пътя...ама поне видях Раличка и...тя ще е там със сигурност! :-)))))))))))))))) Супер! Ами какво пък,ще се запиша в петък,не е станало голямата работа! Макар че стана-от Айтос до Бургас да се разкарваме за нищото! Но пък какво...случва се! А те каквото са почнали да ми се карат...те не са грешали-ами човек съм все пак!

11.07.07
13:44
Върнете се в началото Go down
Фъстъ4ко

Фъстъ4ко


Брой мнения : 46
Age : 30
Localisation : Seattle
Registration date : 16.02.2007

Ету гу и мойту Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ету гу и мойту   Ету гу и мойту Icon_minitimeПет Сеп 07, 2007 6:41 pm

Ох, след осем дни-даскало, а аз започнах зле! Имахме среща на класа, пък аз влязох в друг клас...нищо, то Ралица каза, че ощи трима човека ги нямало, пък и...се запознах с друг клас. И май беше б! Rolling Eyes И с Ралица съм в един клас, и с голямата Надя(ми ние в детската градина й викахме така, сега не е особено висока). Иии...Недислав не го видях в коя паралелка е... Suspect голяма работа,тъй или иначе,ще се разбере. Абе... scratch аз дори не съм сигурна,че там са го приели,ама карай!
Запалих се тука по две песни,като едната има ужасно...ъм... pale ...перверзен текст, ама музиката е хубава! Пък другата...в нея пък се повтаря едно и също, но иначе са хубави песнички!
Мале,аз още не съм си купила тетрадки...нищо,като отидем в Метро ще купим,ама само как ни наплашиха...няма да имаме никакво свободно време, няма да излизаме (не че аз излизам особено много bounce ), ще седим по цели вечери да учим, ана тези,на които им се налага да пътуват *маха с ръчичка* трябва да им е три пъти по-сгъстена програмата affraid абе...ще се справя *гледа невярващо* Не, наистина ще се справя *гледа още по-невярващо* Абе, ще се справя,бе! Наистина! Ще видиш!
ОООО, Chasing cars! Тая песен я обожавам направо! :hearts :
Айде, туй беше от мен, чао, дано да си видим скоро!

07.09.07
18:42
Върнете се в началото Go down
Фъстъ4ко

Фъстъ4ко


Брой мнения : 46
Age : 30
Localisation : Seattle
Registration date : 16.02.2007

Ету гу и мойту Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ету гу и мойту   Ету гу и мойту Icon_minitimeНед Сеп 09, 2007 4:21 pm

и такам...днеска...мама се прибра, Mad и веднага почна да дърдори - тва там сложете,направете това,направете онова...еее,какъв живот си беше,когато я нямаше. Sad Ама не,сериозно,въпреки че тънехме в мизерия (образно казано,де Embarassed ) си беше супер- отиваш при баба,за да ядеш,никой не те командва, пък сега...ооо,не ща да си помислям какво ще става по-нататък,щом сега,първия ден е така!
ООООООо,не ми се ходи на даскало пък! Не искам,не искам,не искам!!! Sad Ще се повторя, ама всички хубави работи стават, когато напуснем даскало - ремонтират го, Йорданов ще се пенсионира, ако и Славова го направи, вече ще се гръмна от яд! Майка каза, че в немската пак ще ни е господин по физкултура - аааа, ужас, не, мерси! Evil or Very Mad И майка каза, че бил по-лош и от Йорданов, което направо ще си е рекорд!!! Понякога имам чувството, че той не само ни мрази, ами ни и ненавижда!!! Evil or Very Mad Или поне момичетата!
Днеска си записах една компилация, което е все още без име, ама май е най-рап компилацията ми досега Laughing
Охххх,как искам да го набия! Просто...лази ми по нервите, ужасен е, дано...да млъкне скоро! Evil or Very Mad Mad Evil or Very Mad Mad Evil or Very Mad Mad Evil or Very Mad Mad Пречи ми и го знае много добре, ама...не,как ще спре да дърдори! Оф!

09.09.2007 год.
16:22
Върнете се в началото Go down
Фъстъ4ко

Фъстъ4ко


Брой мнения : 46
Age : 30
Localisation : Seattle
Registration date : 16.02.2007

Ету гу и мойту Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ету гу и мойту   Ету гу и мойту Icon_minitimeПон Сеп 10, 2007 2:07 pm

ЙЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ,ЮПИИИИИИИИИИИИИИ! БРАТ МИ СЕ ВЪРНААААААААААААААААААААА! Ама не онзи, истинският брат, ами най-добрият ми приятел! Very Happy Снощи се събрахме цялата компания (4 човека Laughing ) и си говорихме...нз колко часа по скайпа, голям смях падна, Чекс, ще копна нещо от чата.

[09.9.2007 22:11:36] ҳҲҳ Kate ҳҲҳ каза: ima6 li mikrofon
[09.9.2007 22:11:52] [V]Rado™ каза: obektivno poglednato...da
[09.9.2007 22:12:00] ҳҲҳ Kate ҳҲҳ каза: Razz
[09.9.2007 22:12:05] [V]Rado™ каза: Razz
[09.9.2007 22:12:06] [V]Rado™ каза: no prakticheski....NE

И сега малко снимки от чата и на чата, понеже не става да ги копирам думите, приятно четене!

1
2
3
4
5
6
7
8


Абе ние сме шантава компания, обаче винаги, когато сме заедно пада голям смях! Оу, и да не се шашнете (ако някой въобще се е решил да чете това и да отваря снимките)- те по принцип така си говорят!
Днеска като станах...кво правех...нищо, ама към 15 ще излизам, че трябва да платя кабелната, да взема лекарство, нета да платя, да дам две ленти за проявяване (тия две ленти съм ги изщракала аз на екскурзията до Чепеларе и то само за 4 дни Rolling Eyes ) и....тва е, обаче задължително отивам с колелото, толкоз да вървя...е,не че е много де, ама...мързи ме, добре, признах го! Laughing Не че беше тайна!
А пък нашите постоянно ми повтарят, че съм отпусната и малко спортувам - не ги упреквам, ама...не ги и подкрепям!
Аз сега чета "Предя да се родя и след смъртта ми" на Ивайло Петров, обаче ми се струва страшно интересна, почти съм прочела "Преди да се родя", само една глава ми остава!
Айде чаоче!

10.09.07 год
14:07
Върнете се в началото Go down
Фъстъ4ко

Фъстъ4ко


Брой мнения : 46
Age : 30
Localisation : Seattle
Registration date : 16.02.2007

Ету гу и мойту Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ету гу и мойту   Ету гу и мойту Icon_minitimeПет Сеп 14, 2007 10:29 am

Такам...утре-даскало! Уаааа,ама вчера докато говорехме с брат ми, осъзнах, че искам да ходя на училище. Ами да - аз винаги съм обичала училището,така катосе замисля! Обичам го и ще продължавам да го обичам! Може да ме помислят за луда (не че претендирам, че съм нормална де), но наистина обичам даскало! Мхм, вярно е - нямах търпение да си купя бележник, чанта (която, междудругото е трепач! ), а сега нямам търпение да си издам и карта за автобусите. Всъщност аз днеска ще ходя да я издавам. И всъщност, няма да я издавам аз, а те, но това е друг въпрос. И букети трябва да купим. Нямам си и на представа на мен за какво са ми! Аз тия госпожи дори не съм ги виждала, все пак обърках класа! Ама ще занеса, какво да се прави.
Боже, къф кеф! Седя самичка пред компа, в къщи няма никой, отатъка съм пуснала да гърми Simple Plan - Welcome to my life, на обяд има картофени кюфтета...Живот! Освен това осъзнах, че обичам даскало...накъде по-добре?! А,знам,освен ако нашите не стачкуват-тогава ще е върховно! Оооооо, и днес или утре ще ми дават учебника по немски! ЮПИИИИ! Ши фръкна ут шастие!

14.09.07
10:30
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Ету гу и мойту Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ету гу и мойту   Ету гу и мойту Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Ету гу и мойту
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Откачалки ООД :: По широкият свят :: Психохроники-
Идете на: