Откачалки ООД
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Откачалки ООД

Бъди епичен (: (: (:
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Eisbrecher

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
kilim

kilim


Брой мнения : 12
Age : 33
Registration date : 13.02.2007

Eisbrecher Empty
ПисанеЗаглавие: Eisbrecher   Eisbrecher Icon_minitimeСря Фев 14, 2007 10:37 pm

Еми ... слушам ги от 2 дена, те са сравнително нови(2002).Вокала им е стария на Megaherz.Те имат 2 албума, обаче са у-ни-кал-ни.Нещо подобно на Rammstein и Oomph!, със най-добрите неща от 2те групи.Някой освен мене да ги е слушал? Wink
Върнете се в началото Go down
Midnight sun
Skyforger



Брой мнения : 1043
Age : 32
Localisation : Miklagaard
Registration date : 09.02.2007

Eisbrecher Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eisbrecher   Eisbrecher Icon_minitimeСря Фев 14, 2007 11:22 pm

Моя милост администратокастер!!! Много са добри, първата тяхна песен, която чух беше Тaub-Stumm-Blind. Помня и как част от текста на Frage беше известно време подпис на Scwarze_rose в абв и аз мноого се накефих на тоя подпис Very Happy Изобщо...харесват ми!
Върнете се в началото Go down
https://imladris.niceboard.com
kilim

kilim


Брой мнения : 12
Age : 33
Registration date : 13.02.2007

Eisbrecher Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eisbrecher   Eisbrecher Icon_minitimeСря Фев 14, 2007 11:27 pm

точно taub-stumm-blind е една от малкото песни които не са ми по вкуса... обаче Schwarze Witwe, Angst, Herz Steht Still, Willkommen im Nichts, Antikörper са мноу големи Very Happy
Върнете се в началото Go down
schwarze_rose

schwarze_rose


Брой мнения : 17
Age : 33
Registration date : 12.02.2007

Eisbrecher Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eisbrecher   Eisbrecher Icon_minitimeЧет Фев 15, 2007 9:40 am

Eisbrecher са ми една от най-любимите групи Very Happy И на мен ми харесват горе споменатите песни Smile супер са
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Eisbrecher Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eisbrecher   Eisbrecher Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Eisbrecher
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Откачалки ООД :: Музика за откачалки :: Вашите...ъъъъ, нашите банди-
Идете на: