Откачалки ООД
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Откачалки ООД

Бъди епичен (: (: (:
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Sk8 or Die...Ride and fly...:)

Go down 
АвторСъобщение
The End Of An Era

The End Of An Era


Брой мнения : 22
Localisation : Фанагория
Registration date : 01.11.2007

Sk8 or Die...Ride and fly...:) Empty
ПисанеЗаглавие: Sk8 or Die...Ride and fly...:)   Sk8 or Die...Ride and fly...:) Icon_minitimeВто Дек 04, 2007 4:34 pm

Здравейте..Дневниче....Не скоро имах дневник в един форум,и след като си писах в него те почнаха да ме коментират ква съм била,що съм била..Не че ме е бъркало зарязах ги,но не бих желала да се случи пак...Smile Какво да ти разказвам днес....Нямахме първи час по музика!!!Damn it!!!Исках музика,но госпожата заминала за Германия...Бахти..И докато чах да почне чудното физическо видях скейтъра... affraid Пак беше със ризката си и с блузата си на Мерлин Менсън...Very Happy Казах на Симона,че и Мерлин Менсън ще прослушам заради него...А днес госпожата по английски съвсем се беше объркала...Каза,че този който си чете и превежда текста без проблем ще му пише шест...Изпита мен,нищо не казах и вика на класа:
"Ето това искам деца от вас...Без да прекъсвате,гладко..Браво Марти!"
Съвсем изкукала и ми писа шестица...^^ И ми се скара за четворката по литература...Ми бахму контролното...Ние още 3 дни не са изминали и вече ни дават контролно...Роботрони...Сега слушам музика и ме мързи да уча...Чатя със Тошко "уж"...Нещо ми е станало напоследък...Все имам желание да съм шефа на нещо..Всмисъл такъв като вляза във форум да съм админа/модератор....Като видя общ чат във Скайп да съм създателя или домакина...Незнам...Very Happy Утре ми е съсипан живота..В кабинета на психолозите ни събират целия Ученически Съвет..Мърди провалиха ми живота...Още от сега...Хайде чао...Ще ти пиша утре или тази вечер..Smile
Върнете се в началото Go down
The End Of An Era

The End Of An Era


Брой мнения : 22
Localisation : Фанагория
Registration date : 01.11.2007

Sk8 or Die...Ride and fly...:) Empty
ПисанеЗаглавие: Дееба Детлина...   Sk8 or Die...Ride and fly...:) Icon_minitimeСря Дек 05, 2007 5:12 pm

Хах Днев здрасти..Днеска като всеки ден си станах в 6...Измих се,облякох се дремнах 20 минути стана 7 и тръгнах за даскало..Първи час история..Дееба контролното..Или четворка или петица...Кво да се прави квот искарам...Госпожата ме изкара притеснена..Виками "Марти стига си се притеснявала още повече ще объркаш.."Аз и викам,че не съм притеснена тя вика добре..Както и да е направихме ние контролното и втори час биология..ОМФГ не бях виждала госпожата така бойно настроена..А пък аз бях готова да убия тая мърда,тази кучка тази мърла Детлина(детелина)...Дееба селянката..Направо ме нерви...Така пак видях онази сладурана..Смесеицата от пънк-скейт-и още нещо немога да го разбера обаче Very Happy Много хубаво момиче...Няма кво друго да ти разправям..Скука... Wink Чао...Утре ще ти пиша...
Върнете се в началото Go down
The End Of An Era

The End Of An Era


Брой мнения : 22
Localisation : Фанагория
Registration date : 01.11.2007

Sk8 or Die...Ride and fly...:) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Sk8 or Die...Ride and fly...:)   Sk8 or Die...Ride and fly...:) Icon_minitimeПет Дек 07, 2007 1:23 am

Днев виж тая рисунка от мангата..Велики са Пейн и Конан тук ^^...
http://iplighchi.deviantart.com/art/Pein-and-Konan-71268203
Върнете се в началото Go down
The End Of An Era

The End Of An Era


Брой мнения : 22
Localisation : Фанагория
Registration date : 01.11.2007

Sk8 or Die...Ride and fly...:) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Sk8 or Die...Ride and fly...:)   Sk8 or Die...Ride and fly...:) Icon_minitimeСъб Дек 08, 2007 12:28 am

Здраствуй Дневнико мой...Днес си беше ден като ден..Отчасти беше забавен отчасти странен..Нека започнем със странното...Бахти роботите...Вървим си ние със Симона по коридора май отивахме във 69 стая за английски и се хиля на някакви момичета..А до мен някакви момчета си говорят минавам по край тях и точно тогава Бам!!!!Какво стана?Един от тях ме шибна със шише по главата..О.О Обърнах се и му викам "Ей мърда още един път ме удари и ще ти паднат зъбките!" И си отидох в час..Нека продължа със часа по английски...Може да ти бях споменала за 20 минутното седене прави заради говоренето на Детлина(детелина)..Дееба робота..Обаче днеска госпожата я премести зад мен и Симона(ние сме на пред последния чин,а нея я преместиха на последния) и почна да мечи тя...Марти колко е часа?Дръпнете се,че не виждам думите... Twisted Evil И се правихме,че не я чуваме..Нервите на Монито не издържаха и вика "Стига си мечила ма коза!!" rabbit Госпожата пък "Симона такива обиди в часа не!" Very Happy Very Happy Минаха 10 минути тишина хайде пак се почна...Този път моите нерви не издържаха и станах да я бия..
Аз:Ей мърда затваряй си шибаната уста!*вика вече станала в час
Тя:Госпожо кажете на Изрода да сяда...
Аз:Хайде млъквай ма улична котке...
Госпожата:Мартина сядай!Преписа ли?
Аз:Да!
Госпожата:Офф да..Не се съмнявам..Сядай..Знам че си преписала
Както и да е мразя Детлина..Не ми се говори повече ръцетете ме заболяха...
Върнете се в началото Go down
The End Of An Era

The End Of An Era


Брой мнения : 22
Localisation : Фанагория
Registration date : 01.11.2007

Sk8 or Die...Ride and fly...:) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Sk8 or Die...Ride and fly...:)   Sk8 or Die...Ride and fly...:) Icon_minitimeСъб Дек 08, 2007 5:55 pm

Дееба шибания ден...Тъпо...Мразя деня..Мразя живота...Станах аз и около час-два на компа и както винаги Принцеса Майка ми излезе да се подстриже...Брат ми и Лъчо бяха вкъщи и после отидоха на блок на залата..Майка ми ми звънна към 2-ва и вика 3 и половина отиваш до залата и вземаш брат си и идвате в баба ти...Естествено аз ненавиждам шибаната зала и с триста зора отидох там...Тъй де взех брат ми отидохме в баба ми наядохме се и аз трябваше да излизам,а майка ми ми каза че като свърши блока на брат ми да се прибираме..И аз ядосана си дойдох вкъщи и сега ти пиша...Цял ден вкъщи перфектно нали...=[

Да знаеш всеки път ще ти слагам някаква снимка да станеш по шарен..Някоя снимка ще е свързана с деня друга произволна...(:
Sk8 or Die...Ride and fly...:) 87dny1l
Върнете се в началото Go down
The End Of An Era

The End Of An Era


Брой мнения : 22
Localisation : Фанагория
Registration date : 01.11.2007

Sk8 or Die...Ride and fly...:) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Sk8 or Die...Ride and fly...:)   Sk8 or Die...Ride and fly...:) Icon_minitimeВто Дек 11, 2007 5:51 pm

Здравей...Как си от 8-ми не съм ти писала...Ми то и няма какво да ти разправям..Всеки ден едно и също...Ставам ъв шест,седем на даскало 2 се пребирам,слушам музика после уча и на другия ден пак същото..Днеска толкова ми беше гадно,че дори в часа по български щях да заспа..Не страшно много си искам стария клас..Просто немога да ти го опиша...Преди като бяхме заедно ме дразнеха,но сега съм готова да направя всичко за тях и затова пак да сме заедно... Но край времето неможе да се върне каквот било било...Все пак се радвам,че по коридорите се виждаме и си говорим...Макар че не е достатъчно...Днеска ми беше много чудно как Монито се реши да дойде в часовете ми по английски-ЗИП и по китайски и то китайския 2 часа...О.О I can't believe...Все пак си прекарахме яко...С госпожата по английски си дрънкахме за Нирвана и Кърт Кобейн за шибаняците Токио Хотел писа ми четвърта шетица =D...Ооо не..Утре имаме контролно по математика...Аз съм повече от сигурна,че ще изкарам или 3 или 4...И съвсем малко залагам за 5-ица...=/ Това е то...Нямам какво да ти разказвам..Днес видях моята сладурана и момичето със блуза на Найтуиш..Идеше ми да й я открадна...=D А пък има едно момиче уш скейтърка..Но не е то се личи..Както и да е..Днес имаше толкова яка блуза на Еванесънс...Ооо влюбих се..Хайде чао ти,че имам страшно много да уча..
Sk8 or Die...Ride and fly...:) 6u7sk0j
Върнете се в началото Go down
The End Of An Era

The End Of An Era


Брой мнения : 22
Localisation : Фанагория
Registration date : 01.11.2007

Sk8 or Die...Ride and fly...:) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Sk8 or Die...Ride and fly...:)   Sk8 or Die...Ride and fly...:) Icon_minitimeСъб Фев 23, 2008 4:42 pm

Хах..здравей Дневниче..=D
Голяма ми е скука..бях на олимпиада по история,ии цял ден чакам Весо да влезе в скайпа но явно няма..
И ако влезе в скайп докато ме няма,щото вечерта ще ходя на скапан ресторант..Все едно майка ми ресторант не е виждала..
Пхах..голяма глупост..
Таа всичко си е едно й също..(:
Няма кво интересно да разправям,освен че със Симона почнахме да се държим ужасно една с друга..
Свилен ме намрази..абе без коментар..скука е..=')
Sk8 or Die...Ride and fly...:) 2rqdf02
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Sk8 or Die...Ride and fly...:) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Sk8 or Die...Ride and fly...:)   Sk8 or Die...Ride and fly...:) Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Sk8 or Die...Ride and fly...:)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Откачалки ООД :: По широкият свят :: Психохроники-
Идете на: