Откачалки ООД

Бъди епичен (: (: (:

ИндексИндекс  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

И дневникът на Патето :)

Go down 
АвторСъобщение
pate
The Woman In Love

Брой мнения : 34
Registration date : 09.02.2007

ПисанеЗаглавие: И дневникът на Патето :)   Пон Окт 22, 2007 5:10 pm

След няколко глупави поста,разбрах за какво е този раздел- УРААААА!!! Very Happy Very Happy
Обожавам да пиша и чета дневници!Може би ,ако имах повечко време, щях да си имам една голяма и плюшена тетрадка,в която да пиша преживяванията си от деня Smile !
Но и тук ме устройва ...засега Razz
И да започна...с днешния ден Very Happy
Днес като по чудо реших да остана в къщи Laughing !!!
И за сметка на това свърших доста полезна работа-пострях прането,разтоварих миалната и направих убийствени спагетиИи МмММмм geek
Въх,майка ми се върна-о0о остана доволна от свършената работа и това ,че най-накрая съм в къщи Smile

Последната промяна е направена от на Съб Фев 16, 2008 8:53 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
pate
The Woman In Love

ПисанеЗаглавие: Re: И дневникът на Патето :)   Сря Окт 24, 2007 6:44 pm

АЗ СЪМ БОЛНА!!!
Пак си останах в къщи Very Happy и ще издивея!!!Ама този път останах,защото си изхарчих парите за седмицата Razz .Въй!!!
И все пак набарах една халба за бира с парички Smile , НО там имаше само жълти стотинки... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Е, поне си намерих работа и взех ,че ги преброих ( хахахахахаха Very Happy )

pate
The Woman In Love

ПисанеЗаглавие: Re: И дневникът на Патето :)   Сря Окт 24, 2007 6:58 pm

Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Искам си милотоооооооо tongue
Аз съм луда , знам...ама от любоФф;рр
Тази седмица с него да сме се видели най-много 2 пъти,а по принцип се виждаме всеки ден...дори и за 5 минутки...
Много ми е гадничкУу....и не мога да му звънна,щото сметката ми е 3765813658721 лева Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
иХ,че к0фтИии....
Днеска седя като хлебарка в къщи и гледам филми...о0о0о гледах и един сериал "Зрънце любов" хахахахХАХАхХахАХ...беше много як Razz Razz Razz
Ох и като завършек Дидито ми каза,че имало концерт ,отишли са Васко,ЖУЖО и Мончо...мМмММммм Sad и аз искаммммммм
Успокоението ми поне е,че ще са чалгии и че се плаща Razz ,а пък на Графа беше безплатно- 2 пъти вече Very Happy
Май концерта много не си заслужава,ама хората,които са отишли...да...
Ае днес беше един скучен ден!
ПОне свърших няколко полезни неща-епилирах си крачката,говорих с Алекс по телефона bounce , учих по английски и се чух с Дена Wink
Абе бива ми денят Very Happy

pate
The Woman In Love

ПисанеЗаглавие: Re: И дневникът на Патето :)   Съб Окт 27, 2007 9:52 pm

Днес - видях се с Дена сутринта...горката,накарах я да се домъкне от единия край на града до нас monkey Ама пък пихме чай (без ром Sad ) и прайхме глупости Razz
После се видях с Вера,обиколихме града ,за да си купи ботуши...купи сии cheers ,а сега трябва да черпи Razz
Ама и аз намазах-взех си плетена блузка на червени и сиви райета,малко прилича на униформа,но нали и без това ще почваме даскало Razz Very Happy
А след товаа се засякох с Тедито и Елито и си побъбрихме Smile
В 5:30 имах среща с Николчето,ама закъснях с 3 минути geek - РЕКОРД Wink
Разходихме се в морската,после пикахме и ядохме в Mcdonalds ...
И сега слушам любимата си песничка Fergie - Big girls don`t cry и лудея сама в къщИи bounce
Понаписах смс-и на милото си и утре се връща от карибитеееееееееее cheers cheers УРАААААА Smile))))))))))))))

pate
The Woman In Love

ПисанеЗаглавие: Re: И дневникът на Патето :)   Пон Окт 29, 2007 12:01 am

Днес...
Алармата ми звънна в 7 часа....лежах ,лежах и накрая събрахй смелост и сили да стана....Отидох в кухнята и си направих чай-ммм беше вкусен Smile
Включих телевизора,а какво става тука?!?????!!?ТВто показва 6 часа Question Question Question ...Звъннах на 180-уРААААА времето е преместено с час назааад...и мога да се поизлежавам още чаааСССс cheers cheers cheers
Ходих на урок по английски,закъснях мъничко Embarassed ... (е,мъничко де...с 20 минутки Razz )
Урока мина толкова бавно0о,а двамата шматковци нещо не успяха да ме забавляват Sad
И все пак....послее дойде дългоочакваният момееент-ВИДЯХ СЕ С МИЛОТОООООООО lol! УРАААААА!!!!!!!!!!! :-)))))))))))))))))))))))))))))))))
Обиколихме цялата морска градина,драчихме се както обикновено0о0о,после ядохме какт0 винагиии хихихих Razz иии после ходихме на киноо с Вилито и Антон...гледахме страхотен филм!!!
МНого тъжен,но си заслужи 5те лева Smile Малко гадно качество,но ме устройваше Wink
И такаа...после се прибрах вир вода,маратонките ми подгизнаха Mad ..прибрах се сама по наще улички без лампи,но за сметка на това наще не ми се караха Razz Razz Razz
И послеее си говорих със Сисито по телефона Smile Останах доволнаа Smile)
А сега вися на компа и си мисля как утре ще се наспяяяя ММмм и утре е единственият ден в седицата,вв който се наспивам Wink
хайде чао

pate
The Woman In Love

ПисанеЗаглавие: Re: И дневникът на Патето :)   Пон Окт 29, 2007 12:20 am

pate
The Woman In Love

ПисанеЗаглавие: Re: И дневникът на Патето :)   Пон Окт 29, 2007 12:36 am

Обичам морето!!!Просто си го обичам...нз какво ме привлича в него,може би безкрайността на водата я асоциирам с голяма свобода,а синият цвят ми е любим?!?А може би...прозрачната вода ( не е мн често срещано,но се случва) ,безкрайната шир и интересният живот на морските създания...Винаги съм мечтала да стана русалка и да живея под водата,а може би това ме привлича?!?
Като малка написах съчинение за морското дъно,прочетох го на майка си и тя не можа да ми повярва,че аз съм го съчинила и ,ако днес япитате ,ще потвърди,че съм го преписала от някъде...НО не,не съм! Просто голямата ми любов към морето поражда музата у мен Smile

pate
The Woman In Love

ПисанеЗаглавие: Re: И дневникът на Патето :)   Съб Ное 17, 2007 12:57 am

Мило дневниче,извинявай ,че те изоставих за такъв дълъг период от време...ще ти купя шоколадче Razz
Тази седмица беше много напрегната и динамична,но се надявам ,че ще завърши добре Smile
Засега нещата вървят Wink
Записах се за зимен лагер с МГ(моето даскало) , 4та и 5та гимназия Very Happy Very Happy Very Happy И МИЛОТО ще идвааааааааааа sunny к0ет0 е хиперск0о суперско00о0о0о и мноо00о0о0ог0о0о0о0о0о яко00оо0о0о0о0о00 sunny sunny sunny
а освен т0ва там ще празнуваме нова година с най-яката даскалка и едни от най-д0брите ми приятели Wink) мисля 4е ще си избухнем супер мн0огооо Smile))
т0ва е най-хубавото на седмицата Razz
Иначе к0 прайх..рано ставам,уча....после на даскало...после ТВ и после към сладкото легълце и така всеки ден...
а в сряда и четвъртък даже не спах от притеснение за лагера Sad
В четрвъртък ми трепереха ръцете и пих успокоителни ;/ ... Не казах на наще що съм така,защото за тях това щеше да е незначителнапричина (от една страна е де ... ;р )
н0 не м00жех да си предстсавя любимия празник от годината без милото Sad(
абе дълга история покрай този лагер...н0 всичко се нареди,което е най-страхотинскотооооооооооооо Very Happy Very Happy Very Happy

pate
The Woman In Love

ПисанеЗаглавие: Re: И дневникът на Патето :)   Съб Ное 17, 2007 1:09 am

.....и да продължаа Smile))
Тази седмица се сближих с Николета..едно момиче от "е" клас,което прилича на Еми Лий от Evanescence н0 не е метълка Razz н0 пък е мн0г0 миличка и сладичкааа Smile)))) И сякаш чувствам,че е свестничка,даже много Smile Което ме радвааа

Smile

Знаете ли..тя туко що ми поиска снимка на брат ми и аз и пратих тайничко Razz ...И се замислих... Sad ...че не познавам брат си Sad Почти не си говорим...през деня дори добро утро или здравей не си казваме...а той ми е БРАТ Sad Sad Sad чувствам се ужасно.... Sad Sad Sad ..искам да съм по-близка с брат си,който е най-близкият ми човек на земята по принцип ... Sad Sad Sad

pate
The Woman In Love

ПисанеЗаглавие: Re: И дневникът на Патето :)   Нед Ное 25, 2007 12:34 am

хей,дневниче..май шоколадите ще станат два...отдавна не съм те навестявала Wink

pate
The Woman In Love

ПисанеЗаглавие: Re: И дневникът на Патето :)   Нед Ное 25, 2007 12:43 am

Днес- НЕ се наспах Sad егати в събота да не се наспя,че аз да не съм прилеп ?!?
Излизах с Тедито по магазините за белъо-горкото момиче,щеше да лудне,когато и в последния магазин нищо не си харесах Very Happy Very Happy Very Happy
и после...п0сле се видях с мойто милооо Smile))))) драчихме се,аз бях много крива...после ходихме да ядем и после отидохме на кино с Вили и Антон ...отдавна не се бяхме виждали и ми беше много приятно с тях Smile) А те са супер сладка двойка Smile))
ВЪХ!!! Устните ми приличат на негърски,само че са тъмноооооооооо червени...абе аз да не съм г-жица Целувчена ,че толкова почервеняват?!?!

pate
The Woman In Love

ПисанеЗаглавие: Re: И дневникът на Патето :)   Нед Ное 25, 2007 12:47 am

3% и ще имам снимките от плажаааааааа.... SmileSmileSmileSmile

pate
The Woman In Love

ПисанеЗаглавие: Re: И дневникът на Патето :)   Нед Ное 25, 2007 3:42 pm

хееей дневничеее здравей!
Днес денят ми започна страхотно Smile
Рано сутринта ме събуди джи ес ема Razz ..звънна ми едно момче и след като разбра,че ме е събудил се извини и затвори....гласът му много приличаше на един познат,който аз тайничко си харесваам и който адски много ме радва! Боже,мисля,че беше той!!! i'm lovin it Почувствах онази тръпка,онази еуфория на щастие...тя си струва всичко!! i'm lovin it Денят ми започна с една широоооооооооооооока усмивкааааа i'm lovin it След това отидох на урок и докато отивах срещнах съседа-англичанин и го поздравих "hi!Good morning!" а той се опита да ми каже нещо като "Добру отро" хахаха...сладур Smile ,а той си разхождаше кучетата,които са много жизнерадостни и скачат като зайци Smile

pate
The Woman In Love

ПисанеЗаглавие: Re: И дневникът на Патето :)   Вто Ное 27, 2007 11:22 pm

Ихааааа,намерих време да си пиша в любимото дневничееее Smile
Днес беше ден,изпълнен с най-различни емоции Smile
Най-яко беше като видях Вера и Бобо да се целувааат хихихих ...Те са едни от най-близките ми приятели и са много сладкииииии и много се кефя,че се събрахааа That's Great!
Скарах се с Антоан ...естествено,ние постоянно се драчим...даже не помня,що се скарахме хахах....ама после като го видях ,че отиваше сам в тъмното към спирката и ми стана кофти Crying or Very sad

pate
The Woman In Love

ПисанеЗаглавие: Re: И дневникът на Патето :)   Сря Дек 05, 2007 10:00 pm

Въх! Откога не съм писала...
Бобо и Вера скъсаха Sad ..мн гадно,ама какво да се прави.
В събота ще ходя на кръчма с класа-хиперско яко0о0о..само че няма да се видя с Дена Sad
А в неделя съм на английски,после на състезание ,а после на имен ден..уФффф
и к0га ще уча за контролното по история?? НЕЗНАМ! wrath
Хубавото е,че тая събота ходих на ройден ден и беше мн яко партии I love Beer ...После на урока по английски малко спах и едван не се издрайфах на няколко пъти от махмурлука,но го преживях drunken
А също така и в събота направихме 6 месеца с милотооо So inlove... So inlove... So inlove... т0й ми подари сребърна гривна(мн нежничкаа inlove ) а аз еднакожена каишка (не за куче хахаха) и на нея закачен сребърен пръстен,гравиран с "На моето момче мечта...01.12.2007 " So inlove... много якооооо Smile))
Сега чатя с Андрей,Павката,Данито,някакъв Радо,който не познавам Laughing и си пиша реферата по география за утре Smile
Ех,животът ми е хубав That's Great! i'm lovin it :-))))))

pate
The Woman In Love

ПисанеЗаглавие: Re: И дневникът на Патето :)   Пет Дек 07, 2007 10:26 pm

Милото ми беше в болница...изтървал си е 20 кг щанга във фитнеса ;(;(;(;(;( .... Утре ще ходя да го видя,дано се пооправи... много си го обичкам

pate
The Woman In Love

ПисанеЗаглавие: Re: И дневникът на Патето :)   Вто Дек 11, 2007 4:33 pm

;( Болна съм!Седя по цял ден в къщи,нямам глас,боли ме гърлото и до вчера имах температура...

pate
The Woman In Love

ПисанеЗаглавие: Re: И дневникът на Патето :)   Пон Яну 21, 2008 10:42 pm

Ех,миличко откога не съм те посещавалаа....не мога да си спомня,но беше от миналата година!
Е ,за много години!!!Дано тази година тук да споделям с теб само хубави преживявания с по-малко стрес и напрежение Smile
Нова година беше великолепна I love Beer ,по-хубава не можеше и да бъде (е можеше ,но в рамките на разрешеното си беше добра Wink That's Great! )
А лагерът беше страхотна избухвация,дори и без милото i'm lovin it (хихи Twisted Evil ) Но...аз съм вярно гадже Razz
Дали да споделя с теб най-съкровените си тайни?
хМм....незнам...хайде засега чао,а пък в някой мрачен ден,когато няма как да изляза от вкъщи,ще ти пиша хихихи
Целувки

pate
The Woman In Love

ПисанеЗаглавие: Re: И дневникът на Патето :)   Сря Фев 13, 2008 4:45 pm

Хей дневниче,здравей! Няма да убивам Дена Razz (от мене да мине) хихихи

Последният месец ми се случиха гадни неща,преживях доста...Скъсах връзката си с човека,който обичах повече от всичко...но имах нужда от раздяла,защото нещата не вървяха.Наистина ми беше адски трудно да преживея тази внезапна раздяла,но благодарение на приятелите си продължавам да вървя напред!

Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: И дневникът на Патето :)   

Върнете се в началото Go down

И дневникът на Патето :)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Откачалки ООД :: По широкият свят :: Психохроники-
Идете на: