Откачалки ООД
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Откачалки ООД

Бъди епичен (: (: (:
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 целта на т0зи раздел...

Go down 
АвторСъобщение
pate
The Woman In Love
pate


Брой мнения : 34
Age : 32
Registration date : 09.02.2007

целта на т0зи раздел... Empty
ПисанеЗаглавие: целта на т0зи раздел...   целта на т0зи раздел... Icon_minitimeПет Фев 09, 2007 11:49 pm

Честит форум Дена Very Happy ....
Да започнем с основата...целта е да споделяме преживяванията си и да даваме съвети,също така и да си помагаме Very Happy ...Звучи клиширано,н0 всъщн0ст лично на мен дневниците мн0г0 ми помагат...
Дневникът за мен е един вид приятел,който ме изслушва(докато не ме заб0ли ръката 0т писане Razz ) ...не ми отг0варя и не ме прекъсва...изслушва ме докрай и ми п0мага да забравя лошите мисли и да споделя чувствата си...
Нека да започнем един дневник в лека форма,защот0 не всеки човек се отпуска лесно пред други хора...
Да започнем с това,коет0 сме правили през седмицата или денят или да изливаме гнева си към някой идЕ0т pirat
Успех...Smile)
Върнете се в началото Go down
pate
The Woman In Love
pate


Брой мнения : 34
Age : 32
Registration date : 09.02.2007

целта на т0зи раздел... Empty
ПисанеЗаглавие: малк0 да споделим ...   целта на т0зи раздел... Icon_minitimeПет Фев 09, 2007 11:56 pm

Браво Дена пак за форума....Smile
Дано да има потребители,че не ми се иска да общуваме сам0 двете...така де,можем п0 телеф0на да се чуем...хем п0-лесно Laughing haha
Та сега се ядосвам на един гей,щото се прави на много умен....момчета..к0 да ги прайш,много тъпи същества (освен че поняк0га дават парички Razz )
оф майка ми каза да се омитам Mad
Върнете се в началото Go down
 
целта на т0зи раздел...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Откачалки ООД :: По широкият свят :: Психохроники-
Идете на: